PONIEDZIAŁEK – 12.12.2016r.

7.00 Za śp. Jana Pełkę w 26. rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Pełków

7.00 – Za śp. Albinę Rosiak, Wincentego Wodzyńskiego

7.30 – Za śp. Henryka Piskorza w 2. rocz. smierci

7.30 – Za śp. Piotra Gajda – od uczestników pogrzebu

18.00 – Za śp. Mariana, Krzysztofa, Mariusza, Roberta Raduckich

18.00 – Za śp. Zbigniewa Kaczmarka – od żony

18.00 – Za śp. Władysława Pajor – od sąsiadów z bl 105

18.00 – Za śp. Damiana Zakrzewskiego – od Spalińskich i Dulla

18.00 – Za śp. Mariana Pieniążek w rocz. śmierci

WTOREK – 13.12.2016 r.

7.00 – Za śp. Łukasza Musielak, Zdzisława, Józefę Musielak, zmarłych z rodziny   Musielaków, Właścińskich i Kuberów

7.00 – Za śp. Otylię, Wincentego, Michała, Małgorzatę Blada

7.30 – Za śp. Piotra Gajda – od rodziny Ostrowskich

7.30 – Za śp. Marka Tomasik – od Danuty i Jana

18.00 – Za śp. Wacława Pacaka

18.00 – Za zmarłych z rodziny Batorów, Dziwiszów i Mazugów

18.00– Za śp. Andrzeja Piwońskiego – od przyjaciół z rodziny Kolasów, Zarębów   i Mesjaszów

18.00 – Za śp. Zbigniewa Kaczmarka – od sąsiadów z klatki

18.00 – Za śp. Anielę Pierzak – od mieszkańców bl 330

ŚRODA – 14.12.2016 r.

7.00 – Za śp. Józefę Dzbik w 1. rocz. śmierci, Edwarda, Mariannę, Józefa, Mariannę,  Franciszka Janik – od córki z rodziną

7.00 – Za śp. Jana Pala – od koleżanek i kolegów z pracy

7.30 – Za śp. Krystynę Czajkowską – od uczestników pogrzebu

18.00 – W intencjach Radia Maryja

18.00 – Za śp. Jerzego Kutasko – od współpracowników działu Y V

18.00 – Za śp. Anielę Pierzak – od Rycerstwa Niepokalanej

18.00 – Za śp. Czesławę Pawłowską – od rodziny Jurków

18.00 – Za śp. Czesławę Pawłowska – od sąsiadów z bl 107

CZWARTEK– 15.12.2016 r.

7.00 – Za śp. Rafała Głowackiego w 3. rocz. śmierci i Józefa Głowackiego

7.00 – Za śp. Józefa Zujkiewicza – od pracowników PKS Bełchatów

7.30– Za śp. Andrzeja Glapińskiego – od rodziny Walczaków, Milanowskich z Częstochowy

7.30 – Za śp. Zbigniewa Dobaczewskiego – od mieszkańców bl 115

18.00 – O zdrowie dla Leny Leszczyńskiej – od Dyrektora i Społeczności Przedszkola  Samorządowego
nr 7 w Bełchatowie

18.00 – Za śp. Zofię i Stefana Kudajów

18.00 – Za śp. Witolda Mielczarka w 1. rocz. śmierci

18.00 – Za śp. Czesławę Pawłowską – od męża

18.00 – Za śp. Zbigniewa Szymańskiego – od rodziny Nyksów ze Zduńskiej Woli

18.00 – Za śp. Renatę Plichcińską-Skowrońską – od mieszkańców bl 201 kl 7

PIĄTEK – 16.12.2016 r.

7.00 – Za śp. Stanisława Maciołka w 8. rocz. śmierci

7.00 – Za śp. Julianną, Tomasza, Janinę, Zygmunta, Helenę Kowalińskich

7.30 O zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Klaudii Kusak w 18. rocz. urodzin – od mamy

7.30 – Za śp. Jana, Janinę Guszczar, Danutę, Jadwigę Guszczar, Halinę Holecką, Leszka               efińskiego, Jolantę Michalkiewicz, Magdalenę Defińską, Aleksandra Kopytko

18.00 – Za śp. Stefana Bujnowskiego – od córki Wandy z rodziną

18.00 – Za śp. Grzegorza Cłapa

18.00 – Za śp. Czesławę Pawłowską – od syna Krzysztofa z rodziną

18.00 – Za śp. Weronikę Kołodziejską – od koleżanek Lucyny

18.00 – Za śp. Krystynę Żelazko – od cioci Anny Mielczarek z dziećmi

SOBOTA – 17.12.2016 r.

7.00 – Za śp. Annę Stafiniak, Antoni, Jan Stępień

7.00 – Za śp. Stefanię, Jana, Jerzego Dygsów, Kamilę Wojciechowską

7.00 – Za śp. Eugeniusza Ćwieka w 1. rocz. śmierci

7.30 – Za śp. Mieczysława Płomińskiego w 19. rocz. śmierci

7.30 – Za śp. Zofię i Tadeusza Śledziańskich

18.00 – Msza św. Z modlitwa o uzdrowienie

18.00 Za śp. Mieczysława Płomińskiego

18.00 – Za śp. Marcina Jona – od przyjaciela Janusza z Agnieszką i Laurą

18.00 – Za śp. Zbigniewa Kaczmarka – od Czesławy i Renaty z rodziną, Agnieszki   i Tadeusza z rodziną i Martyny z rodziną

18.00 – Za śp. Mariannę Knopik – od syna Mariana z żoną

CZWARTA NIEDZIELA Adwentu – 18.12.2016r.

  7.00 Za śp. Małgorzatę Szczepaniak w 18. rocz. śmierci

  7.00 Za śp. Tadeusza Brożyńskiego – od mieszkańców bl 225

  8.30 Za śp. Martynę Stawiak

10.00 – Za śp. Stanisławę, Stanisława Lis, Irenę, Kazimierza Furmanek

11.30 Za śp. Euzebię i Adama Kukuła

13.00 – W intencji Parafian – ROCZKI – CHRZTY.

18.00 Za śp. Sylwestra Sobańskiego w 2. rocz. śmierci, Helenę i Antoniego Sobańskich

18.00 – Za śp. Leopolda Stachera – od syna Ryszarda z rodziną

19.30 – Za śp. Wojciecha Jędrzejewskiego