PONIEDZIAŁEK – 31.07.2017r.

7.00 Za śp. Barbarę Masiarek w 5 rocz. śmierci I Józefa Rozalię Pacholik

7.00 – Za śp. Feliksę i Ignacego Szafrańskich

7.30 – Za śp. Mirosława Trzcińskiego – od Marii Sowińskiej

18.00 – Za śp. Annę Wulkiewicz – od rodzin Małeckich i Wulkiewiczów

18.00 – Za śp. Henryka Palusińskiego – od pracowników Przedszkola Samorządowego Nr.5 w Bełchatowie

WTOREK – 01.08.2017r.

7.00 Za śp. Aleksandra Domagałę greg.1

7.00 – Za śp. Grzegorz Miszczyk – od uczestników pogrzebu

7.30 – Za śp. Andrzej Misiak – od chrzestnej z rodziną

7.30 – Za śp. Ignacego Mastalerz – od sąsiadów Samelcuchów z rodziną

18.00 – Za śp. Stanisława Szewczyka- od syna

18.00 – Za śp. Janinę Klimczyk – od rodziny Wieczorków

ŚRODA – 02.08.2017r.

7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny Czapiga, Anny Knapik, Henryki Walczak i Henryki Piątek – od Porannej Grupy Modlitewnej.

7.00 – Za śp. Helenę Wagenknecht – od wnuczka Mateusza

7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę greg.2

7.30 – Za śp. Anielę i córkę Anielę

18.00 – O opiekę Matki Bożej dla wspólnot pielgrzymujących na Jasną Górę – od Róż Żywego Różańca

18.00 – Za śp. Genowefę Falkowską – od męża i syna z rodziną

CZWARTEK– 03.08.2017r.

7.00 – Dziękczynno- błagalna z okazji 50 rocznicy urodzin Jolanty i Grzegorza oraz 15 rocznicy urodzin Dawida

7.00 – Za śp. Artura Gala – od rodziców i córek

7.30 – Za śp. Witolda i Teresę Zawiślak w rocz. śmierci

7.30 – Za śp. Aleksandra Domagałę greg.3

18.00 – Za śp. Jacka Kłucjasz – od chrzestnej Anny z meżem i synem

18.00 – Za śp. Genowefę Leszczyńską – od Roberta Frączyka z rodziną

PIERWYSZY PIĄTEK MIESIĄCA – 04.08.2017r.

7.00 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu pana Jezusa

7.00 – Za śp. Irenę Pikuła – od uczestników pogrzebu

9.00 Za śp. Aleksandra Domagałę greg.4

16.30 – Za śp. Tomasza i Stefana Gawęda

16.30 – Za śp. Mariannę Rośniak – od wnuczki Magdaleny z rodziną

18.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego I opiekę Matki Najświętszej dla Daniela w 18 rocz urodzin.

21.00 – Za śp. Adama Mielczarka – od rodzeństwa i babci

PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – 05.08.2017r.

7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata

7.00 – Za śp. Janusza Białkowskiego – od rodziny Ziółkowskich

7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę greg.5

17.00 Msza św. ślubna: Rudzki Rafał i Wywiał Paulina

18.00 – Msza św. ślubna: Walczak Łukasz i Cieslak Aleksandra

18.00 – Za śp. Stanisława i Mariannę Knopik

18.00 – Za śp. Izabelę Sieczka – od wnuczków i prawnuczków

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.08.2017r.

 7.00 Za śp. Aleksandrę i Franciszka Tarnowskich

  8.30 Za śp. Halinę i Ryszarda Duszyńkich

  8.30 – Za śp. Aleksandra Domagałę greg.6

10.00 – Za śp. Ryszrda Janowskiego, Stanisława i Sławomira Olasików, Felicję Olasik, Mariannę i Jana Janowskich

11.30 W intencji Parafian – CHRZTY

18.00 Za śp. Zbigniewa Szymańskiego w 1 rocz. śmierci

20.00 – Dziękczynna-błagalna w intencji Beaty i rodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi.