PONIEDZIAŁEK – 07.08.2017r.
7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 7
7.00 – Za śp. Stanisława Perlikowskiego i jego rodziców
7.30 – Za śp. Aleksandra Beśka w 6. rocz. śmierci

18.00 – Za śp. Mariannę, Adama Klimów, Zofię, Władysława Nowaków, Krzysztofa
Kopertowskiego
18.00 – Za śp. Edwarda Harlejczyka – od pracowników Energomontażu Północ

WTOREK – 08.08.2017r.
7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 8)
7.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Agnieszki
i Marcina Molów z okazji 2. rocz. ślubu

18.00 – Za śp. Bogusławę, Ryszarda, Helenę Gawryjołek
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Magdaleny i Jacka z okazji 10. rocz. ślubu oraz dla ich dzieci – od rodziców i rodzeństwa

ŚRODA – 09.08.2017r.
7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 9)
7.30 – Za śp. Mariana Raduckiego w 1. rocz. śmierci – od żony z dziećmi

18.00 – W intencji Radia Maryja o pokój i pojednanie w naszej Ojczyźnie
18.00 – Za śp. Irenę Szcześniak – od wnuków z rodzinami

CZWARTEK– 10.08.2017r.
7.00 – Za śp. Zenona Garszewskiego w 3. rocz. śmierci
7.30 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 10)

18.00 – Za śp. Marka Kołodziejskiego
18.00 – Za śp. Wandę Krawczyk
PIĄTEK – 11.08.2017r.
7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 11)
7.30 – Za śp. Eleonorę Milczarek – od córki Elżbiety

18.00 – Za śp. Mariana Szymańskiego – od kolegów i koleżanek syna z Oddziału 01 PGE KWB Bełchatów
18.00 – Za śp. Jacka Kłucjasz – od Henryki i Jacka Obrębskich

SOBOTA – 12.08.2017r.
7.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 12)
7.30 – Za śp. Mirosława Pawłowskiego w 3. rocz. śmierci, Lucynę i Leona Pawłowskich

15.00 – Msza ślubna: Ślipski Sylwester i Zawada Anna
16.00 – Msza ślubna: Zydaczewski Szymon i Płomińska Barbara
17.00 – Msza ślubna: Piwowarski Szymon i Karaś Beata

18.00 – Za śp. Helenę i Marcina Ziółkowskich
18.00 – Za śp. Jadwigę Królewicz w 3. rocz. smierci

19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08.2017r.
7.00 – Za śp. Mirosława Ćwieka – od rodziny Tatarów
8.30 – Za śp. Danutę Jaguszewską w 14. rocz. śmierci
10.00 – Za śp. Mariana Pikus w 3. rocz. śmierci
11.30 – W intencji Parafian – CHRZTY

14.00 – Msza św. w intencji osób uzależnionych i ich rodzin

18.00 – Za śp. Katarzynę, Ludwika Konior, Bronisławę, Franciszka Krzemińskich, Helenę, Józefa Tarkowskich
20.00 – Za śp. Aleksandra Domagałę (greg. 13)
21.00 – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE