PONIEDZIAŁEK – 04.09.2017r.
7.00 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 4)
7.00 – Za śp. Annę Cel – od koleżanki Lucyny z rodziną
7.00 – Za śp. Aleksandrę Rogalińską – od kuzynki Agaty z mężem
7.30 – Za śp. Zdzisławę Worpus – od mieszkańców bloku 103
8.00 O błogosławieństwo Boże, dary DuchaŚwiętego dla nauczycieli i uczniów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
18.00 – Za śp. Eugenię Cieślik – 19 rocz. śmierci, Edwarda, Zofię, Stanisława Ciesilików
18.00 – Za śp. Sławomira Pawlaka
18.00 – Za śp. Mariusza Walaszczyka z okazji urodzin – od rodziców, Agnieszki i Kacpra
18.00 – Za śp. Mariannę, Władysława, Antoniego Matacz, Wacława Szcześniak
18.00 – Za śp. Krzysztofa Klaczyńskiego – od Józefa i Ludmiły Gołas

WTOREK – 05.09.2017r.
7.00 – Za śp. Renatę Mielczarek – od rodziny Watałów
7.00 – Za śp. Eleonorę Mielczarek – od sąsiadów z klatki.12, bloku 137
7.00 – Za śp. Danutę Wnuk – od męża
7.30 – Za śp. Zofię Susmęd – od Barbary i Wiesławy Kociniaków z Łękińska
7.30 – Za śp. Urszulę Brożyńską – od córki Bożeny z mężem
18.00 – Za śp. Jadwigę Durka od pracowników Wydziału Rachunkowości Kopalni Bełchatów
18.00 – Za śp. Sebastiana Butkiewicza – od koleżanek Marzeny Sebastiana z pracy
18.00 – Za śp. Zdzisława Kruka – 9 rocz. śmierci – od żony i synów z rodzinami
18.00 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 5)

ŚRODA – 06.09.2017r.
7.00 – W intencji dzieci i nauczycieli rozpoczynających rok szkolny o dary Ducha Świetego – od Porannej Grupy Modlitewnej
7.00 – W intencji Beaty w dniu imienin, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
7.00 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 6)
7.00 – Za śp. Tadeusza Gruszka – od żony
7.30 – Za śp. Krzysztofa Ozga w 3 rocznicę śmierci
18.00 – W intencji Bogusława o szczęśliwy przebieg operacji
18.00 – O opiekę matki Bożej dla Róż Żywego Różańca oraz dla dzieci i młodzieży rozpoczynających rok szkolny.
18.00 – Dziękczynno – błagalna w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
18.00 – Za śp. Jadwigę Szymańską oraz zmarłych rodziców Irenę i Stanisława Skórów
18.00 – Za śp. Reginę Kaczor, zmarłych z rodziny Stelmaszczyków i Kaczorów
19.00 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA – 07.09.2017r.
7.00 – Za śp. Eleonorę Mielczarek – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
7.00 – Za śp. Zdzisławę Worpus – od teściowej Krystyny
7.00 – Za śp. Mirosława Jarzębskiego – od znajomych Ireny i Waldemara
7.30 – Za śp. Grzegorza Miszczyka od szwagra z żoną
18.00 – Za śp. Franciszka Ściślewskiego – 2 rocz. śmierci
18.00 – Za śp. Annę Kęsy Leokadię i Władysława Kęsych, Mariannę Mieczysława, Karola Ławskich, Jadwigę Urbańską
18.00 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 7)
18.00 – Grupa Prawda

PIĄTEK – 08.09.2017r. POŚWIĘCENIE PARAFII I KOŚCIOŁA W POLSCE NIEPOKALANEMU SERCU MARYI
7.00 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 8)
7.00 – Za śp. Tadeusza Gruszka – od teściowej Marii Sambor
7.00 – Za śp. Marzenę Stachura – od szwagra Ryszarda z rodziną
7.30 – Za śp. Henryka Dopytałę – od rodziny Kobylarzów i Sipaków
18.00 – Za śp. Bernarda Sobczyka – 2 rocz. śmierci
18.00 – Za śp. Władysława, Halinę, Teresę, Wiesława, Kazimierza Zajączkowskich
18.00 – Za śp. Marię Kurdek – od Ewy, Agnieszki, Roberta z rodzinami
18.00 – Za śp. Feliksa Filipek w 23 rocz. śmierci, śp. Franciszkę Filipek

SOBOTA – 09.09.2017r.
7.00 – Za śp. Józefa Sokołowskiego – 8 rocz. śmierci, za śp. Walerię, Franciszka Kopackich, Zofię Jagusiak
7.00 – Za śp. Mariana i Ryszarda Smuga
7.30 – Za śp. Stanisława Owedyk – od sąsiadów Kołodziejów
7.30 – Za śp. Jawigę Hałasikiewicz – od teściowej Adeli
7.30 – Za śp. Irenę Pikuła
16.00- Msza św. ślubna: Sopala Grzegorz i Kepińska Mariola
17.00- Msza św. ślubna: Horoszkiewicz Tomasz i Krupska Magdalena
18.00 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 9)
18.00 – Za śp. Aleksandrę Mielczarek

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2017r.
7.00 – Za śp. Mariannę, Stefana Łobodów 18 rocz. śmierci, za śp. Eugeniusza Chęcińskiego
8.30 – Za śp. Mariannę Stanisława Kołosińkich, Stanisławę Aleksandra Puchalskich
8.30 – Za śp. Anatola Kędziak (greg. 10)
10.00 – Za rodziny Domowego Kościła aby budowały wspólnotę Kościoła w jedności
i pokoju
10.00 – Za śp. Zofię Tadeusza Mudzików i Władysława
11.30 – Za śp. Jana Kepińskiego w 10 rocz. śmierci
13.00 – ZA PRAFIAN – CHRZTY
14.00 – Msza św. w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
18.00 – Za śp.Grażynę, Lucynę, Stanisława Borowieckich
19.30 – Za Sandrę Krasowiak w 18 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej