1. Msze św. według zwykłego porządku w ciągu roku o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 i 19.30. O godz. 17.30 nabożeństwo adoracyjne.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
  • Poniedziałek – bł. Władysława z Gielniowa;
  • Środa – św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
  • Czwartek – św. Wacława męczennika;
  • Piątek – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  • Sobota – św. Hieronima, prezbitera i doktora kościoła;
 3. W najbliższy czwartek 28 września włączymy się w międzynarodowe wydarzenie modlitewne: Koronka na ulicach miast świata zwana ISKRĄ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 15.00 zbieramy się przy popiersiu św. Jana Pawła II na Skwerku, naprzeciwko kościoła. Po rozpoczęciu Koronki modląc się będziemy szli do bl. 127 na os. Dolnośląskim i tam zakończymy naszą modlitwę. Serdecznie zapraszamy.
 4. W czwartek odbędą się następujące spotkania:
  • Spotkanie organizacyjne kandydatów do bierzmowania, z klasy III gimnazjum z naszej parafii o godzinie 17. Spotkanie będzie miało miejsce w Domu Parafialnym w sali nr 14;
  • Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. RODZICÓW ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚW. O GODZ. 18.00 a następnie na spotkanie w kościele;
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego w Domu Parafialnym po Mszy św. wieczornej.
 5. W niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane codziennie, przez cały miesiąc o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 6. Zachęcamy do zapisywania się na wyjazd do Cieszyna na modlitwę za Polskę i Świat pod hasłem Różaniec do Granic. Można zapisywać się u p Basi w sklepiku.  Tych, którzy nie mogą jechać, by modlić się za Polskę i Świat na granicach kraju zapraszamy do naszego kościoła w tym samym dniu, czyli 7 października. O godz. 13.00 będzie uroczysta Msza św. Po Mszy św. I Część Różańca Świętego. Po jej zakończeniu wyjdziemy z kościoła do kapliczki przy ul. Wojska Polskiego koło bl. 201 i wrócimy do kościoła odmawiając kolejne części Różańca. Zakończenie w kościele około godz. 16.00. Zaprośmy innych, weźmy ze sobą różańce i przyjdźmy na tę piękną wspólną modlitwę.
 7. Rozpoczęliśmy remont muszli koncertowej oraz dwóch sal w Domu Parafialnym.
 8. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest mowa o małżonkach, którym rozpadło się małżeństwo a oni w wierności i samotności czekają, bo jak mówią ślubowali „w dobrej i złej doli”. W Gościu Niedzielnym znajdziemy też artykuł o tym jak się robi jezioro w bełchatowskiej kopalni. W Niedzieli jest dodatek emeryta oraz artykuł o Księżach z pogotowia, którzy są dostępni 24 godziny na dobę. Serdecznie polecamy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

Niech Bóg błogosławi wszystkim na nadchodzący tydzień.