1. Msze św. według zwykłego porządku w ciągu roku o godz.: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 i 19:30. O godz. 17.15 Nabożeństwo różańcowe.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej;
 • We wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego bp i m.;
 • W środę – św. Łukasza Ewangelisty;
 • W piątek – św. Jana Kantego, kapłana;
 • W sobotę – bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
 1. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie, przez cały miesiąc o godz. 17: 15.
 2. Msza św. w intencji Ojczyzny i ludzi pracy w najbliższy czwartek o godz. 18.00 w par. NMP Nieustającej Pomocy w liturgiczne wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
 3. W przyszłą niedzielę w ramach Bełchatowskich Dni Papieskich zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Bełchatowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w kościele Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki. Najpierw będzie złożenie kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II a następnie Msza św. o godz. 12.00. Natomiast dzisiaj w kościele Narodzenia NMP o godz. 19.00 będzie Koncert – Misterium p.t. „Totus Tuus – Nadzieja” w wykonaniu zespołu The Wellness Sound.
 4. Również w przyszłą niedzielę bardzo serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na mszę św.  na godz. 10.00 z ok. jubileuszu 20-lecia istnienia i pracy dydaktyczno wychowawczej Liceum im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie. 
 5. Kurs NOWE   ŻYCIE odbędzie się w naszym domu parafialnym w dniach od 20 do 22 października.Kurs skierowany jest do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga i odnowić wiarę. Można zapisywać się w zakrystii, kancelarii oraz w sklepiku parafialnym. Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 17.00, a kończy się w niedzielę ok. godz. 14. Serdecznie zapraszamy.
 6. Na ekrany kin wszedł film o św. Maksymilianie Kolbe pt. „Dwie korony”. Dwie korony” to profesjonalnie zrealizowany, fabularyzowany dokument, przybliżający widzom sylwetkę o. Maksymiliana Kolbe z udziałem znanych polskich aktorów. W Bełchatowie można go zobaczyć codziennie o godz. 18.30 w MCK-u.
 7. Ksiądz Proboszcz z Parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego z Kalisza bardzo serdecznie dziękuje za złożoną ofiarę w wysokości 11.330 zł na budowę kościoła  i zapewnia o modlitwie szczególnie każdą środę podczas Mszy św. i Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji misji. Ofiary złożone w tym dniu na tacę będą przeznaczona na misje.
 9. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy bardzo ciekawy wywiad z samym prezydentem RP Andrzejem Dudą. Tygodnik Idziemy przypomina, że 100 lat temu Maksymilian Kolbe założył Stowarzyszenie Rycerstwo Niepokalanej. Niedziela mówi o 100-leciu objawień w Fatimie. Bardzo serdecznie zachęcamy do lektury czasopism katolickich.
 10. Dziś jest liczenie wiernych. Prosimy o nieco wolniejsze wychodzenie z kościoła.
 11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zenon Zalesiński, Sławomir Wochyń, Anna Mohajt, Małgorzata Tatara, Cezary Wiszowaty. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

Niech Bóg Wam błogosławi na nadchodzący tydzień.