1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 i 19.30. O godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszamy.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada w sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Pamiętajmy w modlitwach o naszych bliskich zmarłych. Możemy polecać ich modlitwie Kościoła w wypominkach. Za poleconych w wypominkach listopadowych modlić się będziemy codziennie przez cały miesiąc listopad przed Najświętszym Sakramentem pół godziny przed Mszą świętą; za polecanych w wypominkach rocznych, półrocznych i kwartalnych modlimy się w ciągu określonego czasu w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 8.30. Na wypominki roczne, półroczne, kwartalne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  4. Zapraszamy na Sercańskie Czuwanie Młodzieży, które odbędzie się w nocy z 28 na 29 października w Krakowie – Płaszowie pod hasłem: „Z serca płynie miłość w czynie”. Więcej szczegółów oraz zapisy u ks. Sławomira.
  5. Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną oraz wszystkich młodych duchem do wzięcia udziału w Nocy Świętych w dniu 31 października w Parafii Zesłania Ducha Świętego na Przytorzu. Początek o godz. 20.00 Więcej informacji znajdziemy w gablocie.
  6. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Misje. Składamy gorące podziękowanie za każdy dar. Bóg zapłać.
  7. W ramach Tygodnia Misyjnego odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie misyjno-podróżnicze p.t. „Uśmiech dla Birmy”. Będzie to relacja połączona z pokazem filmów i slajdów z podróży do Azji Południowo-Wschodniej zrealizowanej przez bełchatowiankę Jowitę Wasilewską. Prelekcja odbędzie się w Domu Parafialnym w sali n. 14 w najbliższy piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Bardzo serdecznie zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Dzisiejszy Gość Niedzielny mówi o pewnym człowieku, który jest ojcem tysięcy dzieci. Jest to artykuł o twórcy Naprotechnologii, która pozwoliła na zrodzenie potomstwa bardzo wielu małżeństwom bezdzietnym; Niedziela wyjaśnia, dlaczego powinniśmy się modlić za zmarłych; natomiast tygodnik Idziemy stwierdza, że można być katolikiem-przedsiębiorcą i zgodnie z wiarą wspaniale prowadzić firmę.
  9. Od najbliższego tygodnia poczynając do połowy grudnia, bracia ze Wspólnoty Neokatechumenalnej będą głosić katechezy dla młodzieży i dorosłych w czwartki i piątki o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  10. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Ewa Skóra, śp. Alicja Ostulska. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

    Niech Bóg Wam błogosławi na nadchodzący tydzień.