1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Msza święta na cmentarzu będzie celebrowana o godz. 12.00. Pół godz. wcześniej będzie modlitwa za polecanych zmarłych. Przypominamy wszystkim wiernym, że w Uroczystość Wszystkich Świętych mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy świętej. Zgodnie z wieloletnią tradycją, w Uroczystość Wszystkich Świętych zbierane będą na cmentarzu ofiary do puszek na utrzymanie Seminarium Duchownego w Łodzi.
  2. Jutro dzień modlitw za Dusze w czyśćcu cierpiące, czyli Dzień Zaduszny: Msze św. o godz. 7.00, 7.30 i 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Msza św. ze świętymi i błogosławionymi odbędzie się w naszym kościele w najbliższą niedzielę o godz. 11.30. Rozpoczniemy uroczystym wejściem z udziałem wszystkich dzieci, które będą przebrane za konkretne osoby święte i błogosławione. Wniesiemy także uroczyście relikwie niektórych świętych. Zachęcamy dzieci a także i dorosłych do przebrania się za kogoś świętego lub błogosławionego.