1. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które będą trwały do wtorku 12.XII. Będzie je głosił O. Józef Szczecina z zakonu OO. Redemptorystów. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
 2. Dzisiaj jest dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 w intencji osób uzależnionych i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy. Pozostałe Msze św. są odprawiane według zwykłego porządku niedzielnego.
 3. Serdecznie zapraszamy na Msze św. i nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek
  w następujących godzinach: 00, 9.00, 11.00 i 18.00. Wtorek będzie dniem spowiedzi św. – rano od godz. 6.30 do 9.30 – popołudniu od 16.30. We wtorek na Mszach św. będzie zbierana składka przeznaczona dla O. Misjonarza.
 4. W tym tygodniu przypada: we wtorek NMP z Guadalupe; w środę św. Łucji dz. i m.;
  w czwartek św. Jana od Krzyża, kapłana i dK.
 5. W dalszym ciągu zapraszamy na Roraty, szczególnie dzieci. Dla nich przewidziane są obrazki za udział w Roratach oraz możliwość wylosowania figurki św. Józefa, który jest duchowym przewodnikiem tegorocznego Adwentu.
 6. Światełko Betlejemskie przyniesione przez harcerzy przyjmiemy w najbliższy piątek na Mszy św. o godz. 18.00.
 7. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. będzie możliwość zakupienia sianka na stół wigilijny oraz odbędzie się kiermasz ciast. Zebrane z tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla dzieci z naszej parafii.
 8. Składka gospodarcza z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za każdy dar.
 9. Świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” można dzisiaj nabyć przy wyjściu z kościoła pod chórem. Świece można także nabyć w sklepiku parafialnym w godzinach jego otwarcia. Jak w latach poprzednich, dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na paczki i wypoczynek dla dzieci.
 10. Dziękujemy Rycerstwu Niepokalanej za ofiarę w kwocie 500 zł złożoną na remont dachu naszego kościoła. Bóg zapłać.
 11. W tygodniku Niedziela znajdziemy art. napisany przez naszego wikariusza ks. Sławomira opisujący turniej piłkarski „Strzel gola dla Karola”. Gość Niedzielny przynosi specjalny dodatek historyczny o ratowaniu Żydów w czasie II Wojny Światowej pt. „Fenomen Żegoty”. Tygodnik Idziemy mówi o 30-leciu istnienia wspólnoty i zespołu Mocni w Duchu.
 12. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Janina Robak i śp. Stanisława Urban. Prośmy dla nich o radość nieba. Zdrowaś Maryjo… Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…
 13. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za dar wspólnej modlitwy. Niech uczestnictwo w rekolekcjach przyniesie Wam błogosławione owoce. SZCZĘŚĆ BOŻE!