Poniedziałek  01. 01. 2018

7.00 – Za śp. Mieczysława Mastalerz, Genowefę i Wacława Tatara oraz   Elżbietę Jasińską.

 8.30 –  O Boże błog. i opiekę MB dla Weroniki i Mirosława.

 10.00– Za śp. Mikołaja, Mariannę i Zofię Różańskich.

10.00– Za śp. Anatola Kędziak (1 r. śm.) Krystynę, Zofię, i Leona Kędziak         oraz Edwarda i Mariannę Szymańskich.

 11.30– Dziękczynno błagalna z ok. 10 roczn. urodzin Wiktora – z              prośbą o Boże błog. i opiekę MB.

 11.30–  Za śp. Domicelę i Kazimierza Nowaków.

13.00–  Za Parafian.

18.00– Za śp. Kazimierza, Janinę i Antoniego Kowalczyków.

19.30– Za śp. Annę Mohajt – od Jolanty Tkacz i rodziny Motyków.

 Wtorek 02. 01. 2018

7.00 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Stanisława.

7.00 – Za śp. Małgorzatę Tatara – od Ojca.

7.00 – Za śp. Jana Kołodziejczyka (16 r. śm.), Franciszkę i Edwarda          Kołodziejczyków orazEugeniusza Dzierżanowskiego, Kubę i    Bogdana Mesjasza, Teodora Soję.

7.00– Za śp. Stanisława Stolarczyka (greg. 1).

7.30 – W int. Stanisława w dniu urodzin – o potrzebne łaski i dar          uzdrowienia.

 18.00– Za śp. Annę Mohajt – od Sąsiadów bl. 306 kl XI.

 Środa 03. 01. 2018

7.00 – Dziękczynno błagalna z ok. 15tu lat Porannej Grupy Modlitewnej.

7.00 – Za śp. Stanisława (greg. 2).

7.00 – Za śp. Kazimierę Kurowską – os Syna Stanisława z Rodziną.

7.00 – Za śp. Tadeusza Mohajt – od Sąsiadów z bl 306 kl. XII

7.30 – Za śp. Janinę Rogut – od Wnuczki (11 r śm.).

18.00–  O opiekę MB Różańcowej, o zdrowie i potrzebne łaski dla   Członkiń Róż Żywego Różańca i ich rodzin.

Czwartek 04. 01. 2018

7.00 – Za śp. Stanisława (greg. 3).

7.00 –  Za śp. Władysława Adaszka  (4 r. śm.).

7.00 – Za śp. Henrykę Och – od Porannej Grupy Modlitewnej i       Rycerstwa Niepokalanej.

7.00 – Tadeusza Molka – od uczestn. pogrzebu.

7.30 – Za śp. Tadeusza Siedlarek (8 r. śm.).

 18.00– O Łaskę nawrócenia dla Genowefy i Patrycji.

Piątek  05. 01. 2018

7.00 – Za śp. Stanisława  (greg. 4).

9.00 – Wynagradzająca.

16.30 – Za śp. Zenona Zalesińskiego – od uczestn. pogrz.

18.00– Za śp. Mariusza Dędek  (15 r. śm.).

21.00– Za śp. Krzysztofa Jagusiaka (4 r. śm.).

 Sobota  06. 01. 2018

7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i          całego świata oraz o tryumf Niepokalanego Serca Maryi.

7.00 – Za śp. Mariannę i Józefa Zbrojów.

 8.30 –  Za śp. Stanisława (greg. 5).

 10.30 – O zdrowie,  błog. Boże, opiekę, potrzebne dary Ducha Św. dla    Magdaleny Kauc w 30 r. urodzin.

10.30–  O zdrowie, błog Boże, opiekę Matki i dary Ducha Św. dla    Przemysława z okazji 18tych urodzin.

10.30– Za śp. Grzegorza Zbroja (11 r. śm.).

10.30– Za śp. Milenę Dec-Palus – ( 3 r. śm.) – od rodziny Palus.

 13.00–  Za Parafian – Chrzty.

 16.00–  Msza Ślubna: Michał Chrzanowski – Małgorzata Chrzanowska.

18.00– Za śp. Krystynę Ciołek (5 r. śm.), Franciszka Ciołek.

18.00– Alinę Szataniak – od Siostry Ireny z Rodzną.

Niedziela 07. 01. 2018

7.00 – Za śp. Kazimierza Wyszyńskiego, Jarosława, Krzysztofa i Pawła    Wyszyńskich.

 8.30 –  Za śp. Stanisława (greg. 6).

10.00– Za śp. Józefa Gurgul i Rodziców Władysława i Zofię Sykuła.

 11.30– Za śp. Leokadię i Zdzisława Zarzyckich.

 13.00–  Za Parafian – Chrzty.

13.00–  Opiekę i Błog. Boże w 40tą roczn. urodzin dla Agnieszki i jej       Rodziny – Męża oraz Dzieci.

18.00– Za śp. Msza św. z modl. o uzdrowienie.

18.00– Za śp. Mieczysława Milera.

18.00– Za śp. Stanisława i Stanisławę Karkusińskich.