Poniedziałek  08. 01. 2018

7.00  -O Boże błog. i opiekę Niepokalanej za wstawiennictwem Św.   Maksymiliana dla Rycerzy i ich Rodzin.

7.00  – Za śp.  Stanisława (greg. 7)

7.00  – Za śp. Sławomira Wochyń – od Szwagra Sylwka z Żoną.  

7.00  – Za śp.  Henrykę Och – od uczestn. pogrz.

 7.30  – Za śp. Danutę i Jerzego Mikulskich; Zbigniewa i Tadeusza  Marciniak.

 18.00– Za śp. Halinę Jaszczak – od Sąsiadów bl. 127 kl. IV.

Wtorek 09. 01. 2018

7.00  – Za śp.  Stanisława (greg. 8)

7.00 – Za śp.  Natalię Woźniak – od znajomej rodziny Marii.

7.00 – Za śp. Annę Włodarczyk (21 r. śm.) ++ z rodziny Włodarczyków i Sielskich.

 7.30 – O szczęśliwe rozwiązanie i błog Boże dla Hani.

7.30 – Za śp. Janinę Lipińską – od Brata Mariana z Rodziną.

 18.00– Za śp.  Annę Mohajt – od Sąsiadów bl. 306 kl.XI.

Środa 10. 01. 2018

7.00  – Za śp.  Stanisława (greg. 9)

7.00 – Za śp. Stanisława, Józefę, Franciszka i Józefę Herudzińskich oraz Jana i Barbarę Figlus.

7.00 – Za śp. Marię Gendaszek – od Małgorzaty z Rodziną.

7.30 – Za śp. Mariannę – Teresę Cywińską – od  Siostry Janiny z Rodziną.

 18.00–  W int. Radia Maryja.

 Czwartek – 11. 01. 2018

7.00 – Za śp. Kamila Janiszewskiego – od Żony, Rodziców i Siostry.

7.00  – Za śp.  Stanisława (greg. 10)

7.00 –  Za śp. Stanisławę Urban – od Mieszkańców bl. 223.

 7.30 – Za śp. Jana, Janinę, Danutę i Jadwigę Guszczar; Lecha        Defińskiego; Jolantę Michalkiewicz; Halinę Cholewską; Aleksandra   Kopytek i Henrykę Tomalkiewicz-Mika.

 18.00– W int. Wojciecha – w 18tą roczn. urodzin – o zdrowie, Boże błog.         i opiekę MB oraz potrzebne Dary Ducha Św.

18.00– Za śp. Józefa Dukata (11 r. śm.) i Genowefę Dukat.

Piątek  12. 01. 2018

7.00  – Za śp.  Stanisława (greg. 11)

7.00 – Za śp. Felicję Olasik  (1 r. śm.).

7.00 – Za śp. Wojciecha Rzepeckiego (8 r. śm.) oraz Józefa Rzepeckiego.

7.30 – O łaskę wiary, cierpliwość w chorobie i potrzebne łaski dla Syna Stanisława.

18.00– Za śp. Wiesławę, Zofię, Konstantego i Jerzego Jankowskich oraz ++ z rodziny Barszczów.

 Sobota 13. 01. 2018

7.00  – Za śp.  Stanisława (greg. 12)

7.00 – Za śp. Zenona Zalesińskiego – od Rodziny Robaszków z Lasek.

7.00 –  Za śp.  Jadwigę Lis – (1 r. śm.).

7.00 –  Za śp. Leokadię Włudzik (25 r. śm.).

7.30 – Za śp. Cezarego Wiszowaty – od Córek z Rodziną.

18.00–  Dziękczynno błagalna z ok. 40 roczn. urodzin Beaty – od Męża i          Dzieci.

18.00– Za śp. Sławomira Wochyń – od Córki Sylwii z Rodziną.

18.00– Za  śp. Zdzisława Korona – od Rodziny.

Niedziela  14. 01. 2018

7.00 – Za śp. Marka Tarnowskiego (1 r. śm.) – od Żony i Dzieci.

8.30 –– Za śp.  Stanisława (greg. 13)

10.00 – Za Wspólnotę Domowego Kościoła, aby w ich rodzinach była     miłość, przebaczenie i otwartość na innych.

11.30– Za śp.  Teresę Stańczyk.

11.30– Za śp. Kazimierza Ruszkowskiego  (8 r. śm.) oraz za śp.        Mariannę i Mariana Jaśkiewiczów.

13.00–  Za Parafian – Chrzty

                  Roczek:  Alicja Dobrzyńska.

14.00–  W int. osób uzależnionych i ich rodzin.

18.00– Za śp. Danutę i Daniela Dytrych (5 r. śm.) oraz Jadwigę i  Antoniego  Kurdek.

19.30– W int. Franciszka Polak z ok. 18 urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej.