Intencje Mszalne  

Poniedziałek  05. 03. 2018

7.00  – Za śp.  Józefa Kucharskiego (greg. 8 )

7.00  – Za śp.  Marię Limanówka (10 r. śm.) i Feliksa Limanówka.

7.00  – Za zmarłych z rodz. Aleksanderków.

 

7.30  – Za śp. Kazimierę Malicką.

 

18.00– Za śp. Dariusza Trzcińskiego – od Brata Sławka z Żoną i Dziećmi.

18.00– Za śp. Jana Kłucjasza – od Brata Piotrka z Sylwią i Bartkiem.

18.00– Za śp. Zenona Lewandowskiego.

18.00– Za śp. Ryszarda Zająca – od Mieszkańców bl. 219.

18.00– Za śp.  Ignacego Blada – od Mieszkańców bl. 322.

 

Wtorek  06. 03. 2018

7.00 – Za śp. Rafała Dużyńskiego – od Chrześnicy Ewy z Rodziną.

7.00 – Za śp. Janinę i Józefa Gazdeckich oraz Kazimierza Węgrzyna.

7.00 – Za śp. Józefę Misiewicz – od Chrześniaka Sławka i Bratowej          Henryki.

 

7.30 – Za śp. Jerzego Szumigaj – Uczestników Pogrzebu.

 

18.00– Za śp.  Józefa Langa i Zofię Papugę.

18.00– Za śp. Józefa Kucharskiego (greg. 9 )

18.00– Za śp. Zenonę Wieloch – od Pracowników ZUS.

18.00– Za śp. Tadeusza Molka – od Sąsiadów z bl 203 kl. 1.

18.00– Za śp. Agatę Kulowską (13 r. śm.), Urszulę Klubową (6 r. śm.),     Grzegorza i Józefa Kulowskich.

Środa  07. 03. 2018

7.00 – O dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu dla całej Parafii – od      Porannej Grupy Modlitewnej.

7.00 – Za śp. Henrykę Och – od Aleksandra Ocha z Rodziną.

7.00 – Za śp. Józefa Kucharskiego (greg.  10)

 

7.30 Za śp. Jana Farmasa – od Uczestników Pogrzebu.

 

18.00– O dobre i owocne przeżycie W. Postu dla Róż Różańcowych oraz ducha pokuty dla całej Parafii – od Koła Żywego Różańca.

18.00– Za śp. Jadwigę i Kazimierza Nejman; Łucję, Ryszarda i Józefa    Bujacz.

18.00– Za śp. Czesławę Kozak – od Sąsiadów z bl. 137 kl. IV.

18.00– Za śp. Emilię Wizor (2 r. śm. ) – od Córki z Rodziną.

 

Czwartek 08. 03. 2018

7.00  – W int. Lenki i innych Chorych Dzieci z prośbą o dar uzdrowienia i    Boże   błog.

7.00  –  Za śp. Kamilę Wojciechowską (2 r. śm.).

7.00  –  Za śp. Kazimierę Zawada – od Syna z Żoną.

 

7.30  – Za śp. Tadeusza i Urszulę Bogaczyńskich w roczn. śmierci.

 

18.00– W int dziękczynnej za przeżyte lata z prośbą o Boże błog., opiekę     Matki Bożej w dniu 75 urodzin Cecylii.

18.00– Za śp. Józefa Kucharskiego (greg. 11).

18.00– Za śp. Halinę Jaszczak – od Koleżanek: Kazi Wywiał, Zosi      Wyszyńskiej i Krysi Smolarek.

18.00–  Za śp. Genowefę Krasoń.

18.00–  Za śp. Piotra i Feliksę Berdek.

Piątek  09. 03. 2018

7.00 – Za śp. Mariannę i Kazimierza Sobala.

7.00 – Za śp. Józefa Kucharskiego (greg. 12)

7.00 – Za śp. Mirosława Skorupa – od Chrześnicy Marioli z Rodziną.

 

7.30 – Za śp. Józefę Cieślińską – od Uczestn. Pogrzebu.

 

9.00 – Droga Krzyżowa.

16.30 – Droga Krzyżowa.

17.30 – Droga Krzyżowa.

 

18.00– Za śp. Zdzisława Kostrzewskiego (7 r. śm.).

18.00– Za śp. Piotra Miernik – od Pracowników i Emerytów Szk. Podst.          w Kaszewicach.

18.00– Za śp. Przemysława Pędziwiatr (1 r. śm.).

18.00– Za śp. Jana Hertel – od Chrześnicy Marty z Mężem.

 

19.30 – Droga Krzyżowa.

 

Sobota 10. 03. 2018

7.00-  Za śp. Kamila Janiszewskiego – od Koleżanek i Kolegów                z  ZPB „Maciejewski”.

7.00 –  Za śp. Władysławę, Jana, Jordana, Janinę i Jadwigę Kępa.

7.00 –   Za śp. Józefa Kucharskiego (greg. 13)

 

7.30–  Za śp. Stanisława Śmietankę.

 

  1. 00 – Chrzest Święty.

 

18.00– Za śp. Józefa Godalę (23 r. śm.).

18.00– Za śp. Irenę Pikuła – od Córki z Rodziną.

18.00– Za  śp. Marię i Pawła Olejnik, Janinę i Jana oraz Janusza   Pawelec.

18.00– Za  śp. Czesławę Kołodziejską (8 r. śm.).

 

Niedziela

7.00 – Za śp. Józefa Kucharskiego (greg. 14)

 

8.30–  Za śp. Józefa Kaca – (2 r. śm.) – od Córki z Rodziną.

 

10.00– Za Wspólnotę Domowego Kościoła, aby w ich rodzinach była       miłość, przebaczenie i otwartość na innych.

10.00– Dziękczynna w 18tą r. urodzin Bartłomieja z prośbą o błog. Boże i        opiekę Matki Najśw. na dalsze lata życia.

 

11.30-.Za śp. Kryspina Walęciak (3 r. śm.) od Żony z Dziećmi.

         11.30– Za śp. Mirosława Ćwiek (1 r. śm.)

  

13.00–  Za Parafian – Chrzty.

 

14.00– W int. osób uzależnionych i ich rodzin.

 

 

  1. 15 – GORZKIE ŻALE.

18.00– Za śp. Marka Rozumek (4 r. śm.).

 

19.30– Za śp. Waldemara Śluzek – od Koleżanek i Kolegów z PKS   Bełchatów.