Intencje Mszalne  14. 05. 2018 – 20. 05. 2018

Poniedziałek  14. 05. 2018

7.00  – O zdrowie, błog. Boże i opiekę Niepokalanej dla Mateusza z ok. 24 roczn. urodzin.

7.00  – Za śp.  Janinę Lichończak (greg.  14).

7.00  – Za śp. Macieja Uchrońskiego – od Sąsiadów bl. 101 kl. I

 7.30  – Za śp. Jerzego Kwiatkowskiego  (4 r. śm.) – od Żony.

9.00 –

18.00– Za śp. Irenę Pikuła – od Córki z Rodziną.

18.00– Za śp.  Annę Smolarek (8 r. śm.).

18.00– Za śp. Tadeusza Mohajt – od Sąsiadów z bl. 306 kl. X.

18.00– Za śp. Mirosława Skorupa – od Zygmunty Skorupy z Rodziną.

 

Wtorek  15. 01. 2018

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 15  ).

7.00 – Za śp. Rozalię Kurzydło.

7.00 – Za śp. Janinę i Jana Oraczów; Bogumiłę i Stanisława Michalaków  oraz Elżbietę Kurasiewicz.

7.00 – Za śp. Stanisławę Jarzyna – od Brata Aleksandra z Rodziną.

7.30 – Za śp.  Zofię i Tadeusza Sitków ++ z rodz. Sitków, Dudzińskich i Wyszkowskich.

9.00 –

18.00– Za śp. Zofię Młudzik, Antoninę i Józefa Stępniów.

18.00– Za śp. Zygmunta, Zofię, Janusza i Marka Choromańskich.

18.00– Za śp. Marka Stępnia (15 r. śm.).

18.00– Za śp. Stanisławę, Floriana i Mariana Rachowieckich.

 

Środa  16. 05. 2018

7.00 – Za sp. Waldemara Grabowskiego – od Dzieci.

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 16 ).

7.00 – Za śp. Zofię i Bronisława Deniziuków.

 7.30 – Za śp. Leszka Eljaszka – od Uczestników Pogrzebu.

9.00 –

18.00– Za śp. Janinę Godala (1 r. śm.).

18.00– Za śp. Andrzeja Włodarczyka (18 r. śm.).

18.00– Za śp. Ks. Andrzeja Matyjaszka.

18.00– Za śp. Józefa, Stanisława  i  Adama Siedlarków, Marka       Kozakiewicza oraz Józefę i Karola Telążków.

18.00– Za śp. Marzenę Michalską – od Mieszkańców  bl. 218.

Czwartek

7.00 – Za śp. Renatę Sura-Surzyńską – od Uczestn. Pogrzebu.

7.00 –  Za śp. Janinę Lichończak (greg.17  ).

7.00 –  Za śp. Halinę Kons – od Siostry Zofii.

 7.30 – Za śp. Włodzimierza Lebiodę – od Kolegów z Elektrowni z   działu HWM.

9.00 –

18.00– Dziękczynna  za łaskę uzdrowienia z prośba o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Św.

18.00– Za śp. Zdzisława Jankowskiego (3 r. śm.).

18.00– Za śp. Olgę Włodarczyk – od Grupki Apostołów Miłosierdzia       Bożego.

18.00–  Za śp. Ks. Franciszka Ślęczkę.

 

Piątek  18. 05. 2018

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 18 ).

7.00 – Za śp. Antoniego i Władysławę Lis oraz Stanisławę Dróżdż.

7.00 – Za śp. Irenę i Eugeniusza Wróblewskich.

 7.30 – Za śp. Teofilę i Stanisława Cłapa oraz Mariannę Lis.

9.00 –

18.00 Bierzmowanie.

18.00– Msza za Ojczyznę.

18.00– Za śp. Helenę Stolarek (1 r. śm.) i Mirosława Stolarek.

18.00– Za śp. Genowefę i Piotra Polityło, aby Bóg obdarzył ich pełnią      życia          wiecznego.

18.00– Za śp. Jana Krawczyka – od Chrześniaka Jerzego z Żoną.

 

Sobota 19. 05. 2018

7.00-  Za śp. Janinę Lichończak (greg. 19 ).

7.00 –  Za śp. Jerzego Gniadek – od Rodziny Woźniaków.

7.00 –   Za śp. Mariannę Waszczak – od Wnuka Łukasza.

 7.30–  Za śp. Marzenę Michalską – od Mamy Marii, Braci i   Romana.

7.30–  Za śp. Janinę Cieślińską – od Syna Bogdana z Rodziną.

9.00 –

18.00–  Msza o uzdrowienie.

18.00– Za śp. Annę i Tadeusza Bawarskich – od Córki z Rodziną.

18.00– Za  śp. Danutę, Czesława i Krzysztofa Birnbaum.

18.00– Za  śp. Jerzego Jakubika (3 r. śm.).

 

Niedziela

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 20 ).

 8.30–  Za śp. Helenę i Stanisława Bloda.

 8.30–  Za śp. Janinę Ewiak (1 r. śm.), Krzysztofa, Janinę i   Bolesława Ewiak, Leokadię, Leona, Elżbietę i Jana Pardel – od Rodziny   Sinkowskich.

 10.00– Martę i Grzegorza Jasitczaków; Stefana i Władysława         Jasitczaków; Stefana i Walerię Refczyńskich; Waldemara      Leksińskiego oraz Tersylię Wszelaką.

 11.30-. I Komunia Św. – Szkoła Podstawowa nr 9.

18.00–  Za śp.  Marka Michalczyka  (10 r. śm.).

18.00–  Za śp. Janinę i Mariana Karpińskich; Dziadków Karpińskich i Bruchajzerów.

19.30– Za śp. Stefana Grzankowskiego (15 r. śm.).