Intencje Mszalne  21. 05. – 27. 05. 2018

Poniedziałek  21. 05. 2018 Matki Kościoła

7.00  – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 21 )

7.00  – Za śp.  Felicję, Bronisława, Irenę, Eugeniusza i Norberta Purgał.

7.00  – Za śp. Halinę Kons – od Cioci Janiny Kaczmarek z Rodziną.

9.00 –Za śp. Mateusza, Krzysztofa, Zofię i Stanisława Kubików; za ++ dziadków Świstków i Kubików.

18.00–  Za Parafian.

18.00– Za śp.  Jadwigę Olczak.

18.00– Za śp. Henryka Krala – od rodziny Woźniaków  (Przyjaciół Syna      Andrzeja)

18.00– Za śp. Stanisława Wojnarowskiego  -od Kolegów z pracy oddz.  G1 Zmiana C.

 

Wtorek  22. 05. 2018

7.00 – O Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz Światło Ducha Świętego dla          Nowożeńców Szcześniewskich – od Koleżanek i Kolegów.

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 22 )

7.00 – Za śp. Karola Janiszewskiego –od Rycerstwa Niepokalanej.

 7.30 – Za śp. Danutę Rajszczak – od Koleżanki Bogusi z Rodziną.

9.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla syna Sebastiana.

 18.00– Za śp. Andrzeja i Zdzisława Szybalskich.

18.00– Za śp. Julię i Wacława Kowalczyków- aby Bóg obdarował ich       chwałą nieba.

18.00– Za śp.  Olgę Włodarczyk – od Sąsiadów z bl 201 kl. X.

18.00– Za śp. Edwarda Szarlei – od Pracowników ZUS – inspektorat w Bełchatowie.

 

Środa  23. 05. 2018

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 23 )

7.00 – Za śp. Krystynę Rus i Marię Kurzaj.

7.00 – Za śp. Halinę Kons.

7.00 – Za śp. Jadwigę Mantyk.

 7.30 – Za śp. Zygmunta Dudę – od Sąsiadów Jaguściaków.

9.00 –  Za śp.  Andrzeja Owczarka – od Mieszkańców schroniska dla bezdomnych w Bełchatowie.

18.00– Za śp. Arkadiusza, Helenę i Karola Ilnickich; Karolinę i       Stanisława Kutyła; Przemysława Paradeckiego.

18.00– Za śp. Eugenię Mielczarek – od Sąsiadów Kuśmierków.

18.00– Za śp. Olgę Włodarczyk – os Wspólnoty Szkoły Nowej Ewang.

18.00– Za śp. Henrykę Olejniczak oraz Władysławę Ilio – Fiszer z USA.

 

Czwartek 24. 05. 2018

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 24 )

7.00 –  Za śp. Józefa Olejniczaka – od Siostry Danuty z Rodziną.

7.00 –  Za śp. Jadwigę Monetę.

 7.30 – Za śp. Wandę Siedlarek (23 r. śm.).

9.00 – Za śp. Mariannę i Feliksa Bartczak.

 18.00–  O Boże błog. i opiekę Maryi dla Tymoteusza i całej rodziny w 2   roczn. urodzin.

18.00– Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o błog. Boże i Opiekę              Matki Bożej dla Marysi w dniu imienin i 9 urodzin.

18.00– Za śp. Henryka Krala – od Kolegów syna Andrzeja.

18.00–  Za śp. Izydora Bykowskiego – od Chrześnicy Bogusławy z   Rodziną.

 

Piątek  25. 05. 2018

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 25)

7.00 – Za śp. Macieja Uchrońskiego – od Siostrzeńca Tomasza z Rodzina.

7.00 – Za śp. Zygmunta Dudę – od Uczestn. pogrzebu.

7.30 – Za śp. Władysławę, Antoniego, Irenę i Krzysztofa Piecyk.

9.00 – Za + Wiesława Kmieć – od kolegów syna Tomasza z Elektrowni z działu TUD.

18.00–  Za śp. Mirosława Skorupa – od Szwagra Henryka z Rodziną.

18.00– Za śp. Helenę i Jana Klimaszewskich.

18.00– Za śp. Olgę Włodarczyk – od Rodziców dzieci z przedszkola          „Jabłuszko” grupy „Biedronki”.

18.00– Za śp. Jerzego Szumigaj – od Żony z Dziećmi.

 

Sobota 26. 05. 2018

7.00-  Za śp. Janinę Lichończak (greg. 26 ).

7.00 –  Za śp. Janinę Robak – od Syna Piotra z Rodzina.

7.00 –   Za śp. Reginę Kaczor; Genowefę i Mariana Hochman.

7.30–  O zdrowie i błog. Boże dla Wandy – od Koleżanek z               Pracy.

7.30–  Za śp. Teresą Frączkowską –od Syna Marcina.

7.30–  Za śp. Reginę Darzycką – od Sąsiadów z klatki.

9.00 –

18.00–  Za śp. Wiktorię Farmas – od Córki z Rodzina.

18.00– Za śp. Zofię Ozgę – z ok. Dnia Matki.

18.00– Za  śp. Jacka, Andrzeja i Natalię Brzezowskich; Kazimierę i         Ryszarda Sitarzów.

18.00– Za  śp. Franciszka Majchrowskiego.

 

Niedziela 27. 05. 2018

7.00 – Za śp. Janinę Lichończak (greg. 27)

 8.30–  Za śp. Alinę i Ireneusza Stachura.

 10.00– Za sp. Henrykę Studencką – od Wnuczki Patrycji.

 11.30– Za sp. Wiesławę i Romana Tolsdorf; Longina Patek; Zofię i Mieczysława Rasińskich.

11.30– Za śp. Jadwigę Moneta – od Wychowanków klasy 1-3    (rok 2015) ze Szkoły nr 8 w Bełchatowie.

 13.00–  Za Parafian – Roczki. Ernest Ciecioch; Marcelina Mądrzak;  Zuzanna Mądrzak (5 lat).

18.00– Za sp. Zdzisława Smugę (7 r. śm.).

19.30– Za śp. Karola Sarbinowskiego (30 r. śm.).