INTENCJE MSZALNE
10.09 – 16.09.2018r.

PONIEDZIAŁEK – 10.09.2018 r.
7.00– Za śp. Mirosława Kurpet – od Edwarda Kurpet z rodziną z Częstochowy.
7.00– Za śp. Juliana Marszal – od siostry Barbary z rodziną.
7.00– Za śp. Leszka Hertel – od kolegi z pracy.
7.30 – Za śp. Zdzisława, Janinę, Józefa Poczmańskich.
7.30– Za śp. Jadwigę Kociniak – od siostrzenicy Bożeny z rodziną.

18.00 –O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla księży Krzysztofów z okazji imienin.
18.00 – Za śp. Zofię, Tadeusza, Władysława Młudzików.
18.00 – Za śp. Stefana, Mariannę Łobodów, Zofię Pietrzyk.
18.00 – Za śp. Teresę Pałycha – od wnuków Maćka, Ani i Marcina.
18.00 – Za śp. Marzenę Michalską – od mieszkańców bloku 218.

WTOREK – 11.09.2018 r.
7.00 – Za śp. Karolinę Grządziel – od chrześniaka Edwarda z rodziną.
7.00 – Za śp. Ireneusza Simkowskiego – od wspólnoty SNE.
7.00 – Za śp. Helenę Adamczyk.
7.30 – Za śp. Stanisława, Janinę.
7.30 – Za śp. Jana Stasiak – od córki Doroty z mężem i dziećmi.

18.00 – Za śp. Teresę Dryżek i Feliksa Kaczor.
18.00 – Za śp. Andrzeja Pędziwiatr i za zmarłych z rodziny Pędziwiatr oraz Tadeusza Kasznickiego i Jadwigę Kępa.
18.00 – Za śp. Bernarda Sobczyk.
18.00 – Za śp. Danutę Kozłowską – od rodziny Łoszajc z dziećmi.

ŚRODA – 12.09.2018 r.
7.00 – Za śp.Danutę Olejnik w 3 rocznicę śmierci, Józefa, Izabelę Olejnik, Janinę Ziejkiewicz, Józefę Frączkowską.
7.00 – Za śp.Zofię Susmęd – od rodziny Zielińskich z Woli Krzysztoporskiej.
7.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od koleżanek z pracy córki Małgorzaty.
7.30 –Za śp. Ireneusza Simkowskiego- od córki Eweliny z mężem.

18.00 – O błogosławieństwo Boże, wzrost wiary, nadziei i miłości oraz potrzebne łaski dla Członków Koła Radia Maryja – od Koła Radia Maryja.
18.00 – Za śp.Zygmunta Szczepockiego w 12 rocznicę śmierci – od żony.
18.00 – Za śp. Helenę, Stefana, Adama Gutów i zmarłych z rodziny.
18.00 – Za śp.Franciszka Kaweckiego – od pracowników PEC Bełchatów.

CZWARTEK – 13.09.2018 r.
7.00 – Za śp.Ireneusza Simkowskiego – od syna Rafała z rodziną.
7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz dalszą opieką dla Heleny Pyclik.
7.00 – Za śp.Leszka Hertel – od kolegów z oddziału E1.

7.30 –Za śp. Janinę i Stanisława.

18.00 – Za śp.Mirosława Kurpet – od RSM-u.
18.00 – Za śp. Mirosława Kurpet – od koleżanki Grażyny z rodziną.
18.00 – Za śp. Andrzeja Kiereś – od cioci Reni z rodziną.
18.00 – Za śp. Lucynę Będkowską – od córki Sylwi z rodziną.

PIĄTEK – 14.09.2018 r.
7.00 – Za śp.Leszka, Tadeusza Cichoń oraz Wojciecha Smolaka.
7.00 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Liliany i zdrowie dla dziecka.
7.00 – Za śp. Czesławę Pawłowską w 2 rocznicę śmierci.

7.30 – Za śp. Teklę, Antoniego, Józefa.

18.00 – Za śp. Grzegorza Zbroja.
18.00 – Za śp. Mariana Beśka w 12 rocznicę śmierci – od rodziny.
18.00 – Za śp.Barbarę i Józefa Perka.
18.00 – Za śp. Włodzimierza Lebioda – od rodziny Kołodziejskich.

SOBOTA – 15.09.2018 r.
7.00 – Za śp.Juliana Marszal – od rodziny Forysiów.
7.00 – Za śp. Mariusza Kacprzyka w 1 rocznicę śmierci – od rodziców i siostry z rodziną.
7.00 – Za śp. Emila Matyka – od chrzestnego z rodziną.

7.30 –Za śp.Leokadię Trzópek – od syna Józefa z rodziną.

15.00 –Msza św. ślubna: Katarzyna Ryszczyk i Karol Zajchowski.
16.00 –Msza św. ślubna: Paulina Wiśniewska i Patryk Ciupa.
17.00 –Msza św. ślubna: Marta Zaremba i Bartłomiej Pieles.

18.00 – Za śp. Krystynę Nosal
18.00 – Za śp. Józefa Szczepanka oraz synów Wiesława i Jana.

24 NIEDZIELA zwykła – 16.09.2018 r.

7.00– Za śp. Irenę i Władysława Cichowiczów.
7.00–Dziękczynna za szczęśliwe spełnione długoletnie pożycie w małżeństwie Ewy i Jarosława.

8.30–Za śp.Antoniego, Ryszarda, Halinę i Stanisławę Duszyńskich.
8.30– Za śp. Jana Stasiak – od rodziców.

10.00 – Za śp. Antoniego Samul w 3 rocznicę śmierci.
10.00 –Za. Śp. Krzysztofa Kowalskiego – od mieszkańców bloku 226.

11.30– W intencji osób, które przyczyniły się do zorganizowania i przebiegu Parafiady.   
11.30–Za śp. Marię Tomaszewską oraz zmarłych z rodziny Tomaszewskich, Dusińskich.
11.30– Za śp. Marcina Szmid w 4 rocznicę śmierci.

13.00– Za Parafian – roczki.

18.00– W intencji Pielgrzymów Grupy Białej, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.
18.00– Za śp.Władysławę, Halinę, Teresę, Kazimierza Zajączkowskich.

19.30– Za śp. Mariannę Sikora – Królik – od wnuka Pawła z rodziną i wnuka Laurencjusza z narzeczoną.