1. Msze św. w dniu dzisiejszym są odprawiane według porządku niedzielnego w ciągu roku o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 i 19.30. Adoracja o godz. 17.30. Zapraszamy.
 2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 będzie miało miejsce pobłogosławienie tornistrów i przyborów szkolnych przyniesionych przez dzieci. Natomiast o godz. 14.00 będzie dodatkowa Msza św. w intencji osób uzależnionych i ich Rodzin.
 3. Msza św. imieninowa w intencji ks. Krzysztofa Szlachetki i ks. Krzysztofa Satoły zostanie odprawiona jutro, w poniedziałek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.   
 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
 • W środę – Najświętszego Imienia Maryi;
 • W czwartek – Św. Jana Chryzostoma, bp i dK-ła;  
 • W piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
 • W sobotę – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;
 1. Od dzisiaj do następnej niedzieli będzie trwał Tydzień Wychowania pod hasłem W poszukiwaniu drogi  związanym  z problematyką rozeznawania powołania i towarzyszenia dzieciom i młodzieży w rozpoznawaniu drogi życia. Módlmy się aby rodzice odważnie podejmowali trud dobrego wychowania dzieci i młodzieży a swoim stylem życia przekazywali im wiarę.
 2. W niedzielę 16.IX o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji pielgrzymów Grupy Białej a po niej wspólne spotkanie w Sali nr 14. Serdecznie zapraszamy.
 1. Rozpoczynamy nowy rok pracy formacyjnej w poszczególnych grupach naszej parafii. W środę 12 września po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich chętnych do służenia przy Ołtarzu: kandydatów, aspirantów, ministrantów i lektorów na zbiórkę, która odbędzie się w herbaciarni.. Natomiast w piątki o godz. 16.00 zapraszamy chętnych do scholi „Vox Miriam” w Sali nr 14. Młodzież oraz RSM  zapraszamy serdecznie w piątek po Mszy św. do herbaciarni w domu parafialnym.
 1. W poprzednią niedzielę, na placu za Domem Parafialnym odbył się Festyn Parafialny. Dziękujemy tym wszystkich, którzy zaangażowali się w radosne spotkanie rodzin naszej parafii. Dziękujemy za upieczenie ciast i przygotowanie szeregu atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Dziękujemy także wszystkim sponsorom. Msza w intencji osób, które przyczyniły się do zorganizowania i przebiegu Parafiady będzie w następną niedzielę o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy.   
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej świątyni. Dziś składka gospodarcza przeznaczona na planowane inwestycje. Bóg zapłać za każdy dar.
 1. Nabożeństwo Fatimskie zostanie odprawione w najbliższy czwartek 13 września o godz. 21. Serdecznie zapraszamy.
 1. Zapisy na Kurs małżeński wzmacniający relacje małżonków są przyjmowane do jutra. Natomiast na Kurs przedmałżeński można się zapisywać do najbliższej soboty 15 września
 1. Stowarzyszenie Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na: 

o   Ogólnopolskie spotkanie Dzieci w Niepokalanowie w dn. 15 września;

o   Walne zebranie wyborcze, obecność obowiązkowa – 26 września;

o   Pielgrzymka autokarowa do Lichenia – 30 września. 

 1. Zapraszamy na spotkania dla małżeństw pragnących potomstwa. Szczegóły na plakacie.
 1. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy peregrynację Obrazu Jezusa Miłosiernego w rodzinach naszej parafii. Obrazy nawiedzać będą rodziny mieszkające w bloku nr 101, 137, 201 i 306. Przyjęcie obrazu poprzedza wręczenie broszurki (informującej o tym wydarzeniu) przez upoważnione przez parafię osoby.Wraz z obrazem podawany jest modlitewnik „Przed Obrazem Jezusa Miłosiernego w rodzinie”.
 1. Bardzo zachęcamy do czytania Pisma św. oraz prasy katolickiej wystawionej na stoliku przy wyjściu z kościoła. Niech w tym szczególnym czasie nie zabraknie troski o osobistą formację żywej i odpowiedzialnej wiary w naszych rodzinach.
 1. W minionym tygodniu odeszły do Wieczności śp. Zofia Kożuchowska i Laura Apanasiewicz. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo … . 
 1. Parafianom i naszym miłym Gościom życzymy wszelkiej pomyślności i opieki Matki Bożej. Dzieciom i młodzieży, którzy zaczęli nowy rok szkolny – wielu Bożych darów i światła Ducha Św. Wszystkim życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE!