INTENCJE MSZALNE

01.10.2018r. – 07.10.2018r.

 

PONIEDZIAŁEK – 01.10.2018r.

7.00 – Za śp. Helenę, Tadeusza, Andrzeja, Bogusławę Gotszling, zmarłych z rodziny Gotszling i Biegańskich

7.00 – Za śp. Mirosława Kurpet – od Uli, Aliny i Piotra

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 1)

 

7.30 – Dziękczynno-błagalna w intencji Michała

7.30 – Za śp. Włodzimierza Walter – od rodziny Kosmala

 

18.00 – Za śp. Anielę Wróbel – od wnucząt Doroty, Darii i Adama z rodzinami

18.00 – Za śp. Stanisława Gawrońskiego

18.00 – Za śp. Stanisława Włudzika

18.00 – Za śp. Mariannę, Kazimierza Pachowskich, Zbigniewa Ciesielskiego

 

 

WTOREK – 02.10.2018r.

7.00 – Za śp. Jadwigę Kowalczyk – od Zdzisława Kowalczyka z córką Dorotą

7.00 – Za śp. Tadeusza Przybylskiego – od rodziny Jasińskich

7.00 – Za śp. Martę, Stanisława Piotrowskich, Karola Piotrowskiego, Janinę i Franciszka Wawrzyńskich

 

7.30 – Za śp. Aleksandra Ozgę – od chrzestnej Wiktorii z rodziną

 

18.00 – Za śp. Barbarę Szyc – od córki Liliany

18.00 – Za śp. Klaudię Olszewską – od rodziny Anuszkiewiczów, Odój i Cieszyńskich

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 2)

18.00 – Za śp. Andrzeja Ozga – od szwagra Wiesława z rodziną

ŚRODA – 03.10.2018r.

7.00 – O umiłowanie modlitwy różańcowej wśród parafian – od porannej grupy modlitewnej

7.00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla Henryki i Wojciecha

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 3)

 

7.30 – Za śp. Piotra Kłucjasz – od rodziny Kokosińskich i Anny Przerady

 

 

18.00 – O rozkwit modlitwy różańcowej, wspólnoty różańca oraz o mocną wiarę, czystość serc i wytrwałość dla powołanych do stanu kapłąńskiego i zakonnego

18.00 – Za śp. Stanisława Bilas – od siostry z mężem i rodziną

18.00 – Za śp. Henryka Pietrasa – od pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie

18.00 – Za śp. Leszka i Barbarę Eljaszaków – od synów

 

 

CZWARTEK– 04.10.2018r. – I czwartek miesiąca

7.00 – Za śp. Jana Stasiak – od Marka i Anny Filipiak

7.00 – Za śp. Jana Rolew – od mieszkańców bl. 127 kl. 2

7.00 – Za śp. Henryka Fulara w 12. rocz. śmierci

 

7.30 – Za śp. Stanisława Sochę w 2. rocz. śmierci, zmarłych z rodziny Sochów

i Konarkowskich – od żony i synów z rodzinami

 

 

 

 

18.00 – O zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej w życiu kapłańskim dla

   ks. Franciszka z okazji imienin – od Rycerstwa Niepokalanej

18.00 – W intencji grupy “PRAWDA”

18.00 – Za śp. Andrzeja Bogusza – od SNE (grupa 9)

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 4)

18.00 – Za śp. Elżbietę Komar w 16. rocz. śmierci

PIĄTEK – 05.10.2018r. – I piątek miesiąca

7.00 – Wynagradzająca

7.00 – Za śp. Stanisława Posezała w 37. rocz. śmierci z rodzicami

 

9.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 5)

9.00 – Za śp. Laurę Apanasiewicz – od uczestników pogrzebu

 

16.30 – W intencji brata Mirosława i jego współbraci z podziękowaniem za łaskę zdania

              egzaminów i dary Ducha Św.

16.30 – Za śp. Krystynę, Ludwika Stępień w 9. rocz. śmierci oraz ich rodziców

 

 

18.00 – Za śp. Natalię Szewczyk w 5. rocz. śmierci – od mamy i rodzeństwa

18.00 – Za śp. Irenę Pikuła – od córki z rodziną

21.00 – Za śp. Juliana Marszał – od Bernadety i Marka Szustak

 

SOBOTA – 06.10.2018r. – I sobota miesiąca

7.00 – Wynagradzająca Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz tryumf Niepokalanego Serca Maryi – od Rycerstwa Niepokalanej

7.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Karoliny i Grzegorza Oldejaków z okazji 6. rocz. ślubu

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 6)

 

9.00 – Za śp. Wojciecha Majcherka – od Anety Kołatek z rodziną

 

15.00 – Msza św. Ślubna: Stawiarski Dawid i Wojewoda Aleksandra

16.00 – Msza św. ślubna: Woszczyk Artur i Siekierska Paulina

 

18.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 34. rocz. ślubu Marii i Ryszarda

18.00 – Za śp. Małgorzatę Tatara w 1. rocz. śmierci – od taty

18.00 – Za śp. Tadeusza Brożyńskiego, Władysława Owczarek, Barbarę i Tadeusza

  Brożyńskich

18.00 – Za śp. Jana i Helenę Głowackich – od wnuczków Bożeny i Marcina z rodzinami

 

XXVII NIEDZIELA zwykła – 07.10.2018r.

  7.00 – Za śp. Irenę, Eugeniusza Wróblewskich, Józefę i Juliana Płomińskich

  8.30 – W intencji Panu Bogu wiadomej

  8.30 – Za śp. Zofię, Jana Muskała, Zdzisława Olbrych, Joannę Kuśmierek

10.00 – Za śp. Henryka Kędziak w 15. rocz. śmierci, Mariannę, Stefana Niteckich,

  Mariannę Kędziak

11.30 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 7)

 

13.00 – W intencji Parafian – CHRZTY.

 

 

18.00 – O chętne podjęcie modlitwy różańcowej we wspólnocie Żywego Różańca w naszej

  parafii

19.30 – Za śp. Leona i Pelagię Wolskich, Andrzeja Chruściel