INTENCJE MSZALNE

08.10 – 14.10.2018r.

 

PONIEDZIAŁEK – 08.10.2018r.

7.00 Za śp. Andrzeja Bogusza – od Marii i Magdaleny

7.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od rodziny Masternaków

7.00 – Za śp. Janinę Zagórską – od bratowych Ani i Wandzi z rodzinami

7.00 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od cioci Jasi z synem

 

    7.30 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 8)

 

18.00 – Za śp. Jadwigę Chycińską – od koleżanek i kolegów z klubu „Sami Swoi”

18.00 – Za śp. Halinę Kons – od koleżanek i kolegów Emerytów

18.00 – Za śp. Zygmunta Dudę – od koleżanek i kolegów współpracujących z córką Aleksandry

18.00 – Za śp. Alojzego w 10 rocznicę śmierci i Bronisławę Dajnowicz

 

WTOREK – 09.10.2018r.

7.00 – W intencji mieszkańców bloku 137 klatka XV – podziękczynie za nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego

7.00 – Za śp. Józefa Klewin – od uczestników pogrzebu

7.00 – Za śp. Mariannę Styrczewską – od córki Anny z rodziną

 

7.30 – Za śp. Piotra Kłucjasz – od rodziny Zielińskich

7.30 – Za śp. Annę Mohajt w 1 rocznicę śmierci

 

18.00 – Za śp. Sławomira Wochyń w 1 rocznicę śmierci – od żony i córek z rodzinami

18.00 – Za śp. Jana Zwoleń w 5 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Władysława Balon – od mieszkańców bloku 218

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 9)

ŚRODA – 10.10.2018r.

7.00 – Za śp. Olę Kamińską – od Sławomira Nieznańskiego z rodziną

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 10)

7.00 – Za śp. Ireneusza Simkowskiego – od sąsiadów bloku 101 klatka IV

 

7.30 – Za śp. Jana Stasiaka – od brata z rodziną

 

18.00 – W intencji Ojca św., Ojczyzny i dzieł powstających przy Radiu Maryja

18.00 – Za śp. Kazimierza Rupieta w 14 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Katarzynę, Franciszka i Stefana Wójcików

18.00 – Za śp. Helenę i Leona Śnioch, Apolonię Kuśmierek

 

CZWARTEK– 11.10.2018r.  

7.00 – Za śp. Jerzego Janus – od pracowników MOPS

7.00 – Za śp. Edwarda Banaszkiewicza – od Haliny i Teodora Wolfigiel z dziećmi

7.00 – Za śp. Tadeusza Pilc – od uczestników pogrzebu

 

7.30 – Za śp. Włodzimierza Walter

 

18.00 – Za śp. Danutę Kozłowską – od sąsiadów z VII piętra

18.00 – Za śp. Krzysztofa Kamińskiego

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 11)

18.00 – Za śp. Juliana Marszała – od działkowców ROD „Krokus”

 

PIĄTEK – 12.10.2018r.  

7.00 – Za śp. Sławomira Wohyń w 1 rocznicę śmierci – od szwagra Grzegorza z żoną

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 12)

7.00 – Za śp. Tadeusza Pilc – od córki Beaty z rodziną

 

7.30 – Za śp. Józefa Klewin – od Teodorii

 

18.00 – Za śp. Mieczysława Figlusa, Kunegundę, Tadeusza i Annę Krężel

18.00 – Za śp. Michała Szczudło w 15 rocznicę śmierci i Helenę Szczudło

18.00 – Za śp. Antoninę i Jana Mamrotów i zmarłych z rodziny Mamrot

18.00 – Za śp. Marzenę Michalską – od mieszkańców bloku 218

 

SOBOTA – 13.10.2018r.  

7.00 – O błogosławieństwo Boże dla Pawła i Doroty w IV rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, Arkadiusza i Anny w II rocznicę ślubu oraz o szcześliwe rozwiązanie dla Doroty

7.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Św. oraz miłość i zgodę dla Anny i Łukasza

7.00 – Za śp. Julię  i Wacława Kowalczyków – o dar życia wiecznego

   

    7.30 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 13)

    7.30 – Za śp. Jana Stasiak – od mieszkańców bloku 339

 

15.00 – Sakrament Chrztu św.

16.00 – Msza św. ślubna: Grzegorz Lech i Agnieszka Osiak

 

18.00 – Za śp. Edwarda Kobylan

18.00 – Za śp. Zdzisława Marczaka w 6 rocz. śmierci – od żony z dziećmi

18.00 – Za śp. Zbigniewa Kostrzewę w II rocznicę śmierci – od siostry Kamilii z mężem i dziećmi

18.00 – Za śp. Jana i Pawła Siewierskich oraz zmarłych z rodziny Siewierskich a także zmarłych rodziców i braci Śnioch oraz dziadków Kurdków

20.00 – Nabożeństwo Fatimskie

 

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 14.10.2018r.

 7.00 Za śp. Kazimierę Kazimierczak – od męża i syna

 7.00 Za śp. Irenę Bajer – od koleżanek: Gabrieli, Elżbiety i Jadwigi

 

     8.30 Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 14)

 

10.00 – W intencji ludzi żyjących w rodzinnych konfliktach aby otworzyli się na łaskę pojednania – od rodzin Domowego Kościoła

 

    11.30 Za śp. Barbarę Lachowicz w IV rocznicę śmierci – od siostry z rodziną

 

13.00 – W intencji Parafian – CHRZTY.

 

    14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin

 

17.15 – Nabożeństwo Różańcowe

 

18.00 W intencji Nauczycieli i Pracowników Szkoły o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

18.00 Za śp. Edwarda Jasitczaka

18.00 Za śp. Stanisławę i Jana Socha

    19.30 – Za śp. Jana Kowalskiego – od rodziny