INTENCJE MSZALNE

14.10 – 21.10.2018r.

 

PONIEDZIAŁEK – 15.10.2018r.

7.00

 Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 15)

7.00 –

Za śp. Janinę Zagórską – od od rodziny Staszewskich

7.00 –

Za śp. Józefa Klewin – od Małgorzty dla chrzestnego

 

            7.30 – 

Za śp. Władysława Kazimierę, Jerzego, Stanisławę, Jana Pastuszka

           7.30 –

Za śp. Jadwigę Kociniak – od męża i córek z rodzinami

 

 

18.00 – 

Za śp. Jadwigę Kępa i zmarłych z rodzin Kępów i Kasznickich

18.00 – 

Za śp. Andrzeja Bogusza od Wspólnoty SNE

18.00 –

Za śp. Małgorzatę Mikołajczyk od męża i dzieci zrodziną

18.00 – 

Za śp. Bronisławę Banasiak i Anielę Komar

 

 

 

WTOREK – 16.10.2018r.

7.00 – 

Za śp. Zofię Susmęd – od Barbary i Wiesława Kociniaków z Łękińska

7.00 –W

intencji Jadwigi Wiącek – o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji imienin

7.00 –

Za śp. Andrzeja Nita od uczestników pogrzebu

 

7.30 – 

Za śp. Antoniego, Janinę Wojtas, Jana i Aleksandrę Grela

 

 

18.00 – 

Za śp. Andrzeja Bogusza od przyjaciół ze Wspólnoty SNE

18.00 – 

Za śp. Adama Marcjannę Białek oraz Leszka Kochel 

18.00 – 

Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 16)

18.00 – 

Za śp. Mirosława Mrasa od teściowej Heleny Miler z rodziną

 

 

 

ŚRODA – 17.10.2018r

.

7.00 – 

Za śp. Jana Rolew – od mieszkańców bl 127, kl. II

7.00 – 

Za śp. Tadeusza Pilc – od Urszuli i Roberta Jantasów

7.00 – 

Za śp. Halinę Szafarowską – od kuzynki Barbary z rodziną

 

            7.30 –

Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 17)

 9.00 – W intencji nauczycieli, wychowawców, podagogów i wszystkich pozostałych pracowników szkoły oraz emerytowanych nauczycieli, dzieci i rodziców Szk.Podst. n. 8.

 

 

18.00 – O błogosławieństwo Boże, 

opiekę Matki Najświętszej dla Pauliny z okazji 18 urodzin

18.00 – 

Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin z bl.301 z okazji Nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego 

18.00 – 

Za śp. Marię i Stanisława Budzyńskich

18.00 – Za śp. Wiesławę Pietrzak

 

 

 

 

CZWARTEK– 18.10.2018r

.  

7.00 – 

Za śp. Emila Motyka  – od Dyrekcji i pracowników Szk. Podst. n. 8 w Bełchatowie

7.00 – 

Za śp. Danutę Sójka od brata Zenona z rodziną

7.00 – 

Za śp. Za śp. Józefa Klewin – od córki Wiesławy z mężem

 

7.30 –

Za śp. Alicję Ostulską w 1 rocznicę śmierci

 

 

18.00 – 

Za śp. Barbarę Szyc – od wnuków Magdaleny, Katarzyny i Arkadiusza

18.00 – 

Za śp. Leokadię Szulc

18.00 –

Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 18)

18.00 – 

Za śp. Juliana Marszał – od brata Czesława z rodziną

 

 

 

PIĄTEK

– 19.10.2018r.  

7.00 – 

Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 19)

7.00 – 

Za śp. Mariusza Góreckiego i Tadeusza Wawszczyk

7.00 – 

Za śp. Władysława Balon – od rodzin Świstków z synem Andrzejem z rodziną

 

7.30 –

Za śp. Jerzego Sobańca w 8 rocznicę śmierci od żony i dzieci z rodzinami

             

             17.15 – Różaniec za Ojczyznę

18.00 – 

Za śp. Msza św. za Ojczyznę

18.00 – 

O Boże błogosławieństwo dla Leokadii i Tadeusza Karpińskich z okazji 40 rocznicy zawarcia sakramentu Małżeństwa

18.00 – 

Za śp. Władysława Frysta

18.00 – 

Za śp. Marię i Jana Pacholskich oraz Stefana io Stanisławę Gruszeckich

18.00 – rez. P. Malinowski

 

SOBOTA

– 20.10.2018r.  

7.00 – 

Za śp. Kamila Janiszewskiego w 1 Rocznicę – od żony, rodziców i siostry z rodziną

7.00 –

Za śp. Marię i Feliksa Limanówka

7.00 –

Za śp. Hieronima Burek od rodziny

            7.30 –

Za śp. Lucynę Sadzińską – (Greg. 20)

 

14.00 – Sakrament 

Chrztu św.

15.00 –

Msza św. ślubna: Dominik Spaliński i Katarzyna Kądziela

                17.00 – Msza św. ślubna: Damian Duda i Aneta Duda

 

18.00 – 

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie 

18.00 – Dziękczynna z prośbą o

Boże błogosławieństwo dla Liliany i Zbigniewa w 6 rocznicę oraz Justyny i Piotra w 10 rocznicę sakramentu Małżeństwa

18.00 – 

Za śp. Kazimierza Kowalskiego 

 

Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św.