INTENCJE MSZALNE

10 – 28. 10. 2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK – 22. 10. 2018 r.

7.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski w 35 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Ewy i Romana z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

7.00 – Za śp. Janinę Zagórską – od koleżanek i kolegów z pracy

7.00 Za śp. Jana Stasiaka – od brata z rodziną

 

    7.30 – Za śp. Zofię Susmęd – od Rafała z rodziną

          7.30 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od brata Jana z Małgosią

 

18.00 – Dziękczyna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże dla kochanej mamy i babci Celiny z okazji urodzin

18.00 – Za śp. Kazimierza Samborskiego w 30 rocznicę śmierci oraz za śp. Helenę i Józefa Drożdżyk

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 22)

18.00 – Za śp. Józefa i Janinę, Józefa i Marię Piórkowskich oraz Eliasza Rutkowskiego

 

WTOREK – 23. 10. 2018 r.

7.00 – Za śp. Jerzego Janus – od uczestników pogrzebu

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 23)

7.00 – Za śp. Stefana i Alfredę Kocjan oraz Jerzego Pastuszka

 

    7.30 – Za śp. Jana Stasiaka – od kolegów z RAMB-u

 

18.00 – Za śp. Ryszarda Wiącek w 13 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Zbigniewa Muszalak w 3 rocznicę śmierci – od żony Zdzisławy z rodziną

18.00 – Za śp. Leokadię i Jana Kopków

18.00 – Za śp. Mariannę i Bronisława Stanisz

 

ŚRODA – 24. 10. 2018 r.

7.00 – Za śp. Henryka Kamińskiego – od syna Marka z żoną Ireną

7.00 – Za śp. Ireneusza Simkowkiego – od sąsiadów z bloku 101, kl. IV

7.00 – Za śp. Lucynę, Mieczysława, Krzysztofa Pietrzyk

 

        7.30 – Za śp. Tadeusza Pilc – od Jana z rodziną

 

18.00 – Za śp. Stanisławę, Antoniego, Ryszarda, Halinę Duszyńskich

18.00 – Za śp. Klaudię Olszewską – od rodzin Lubryków i Siudaków

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 24)

18.00 – Za śp. Juliana Marszał – od chrześniaka Piotra z Gorlic z rodziną

 

CZWARTEK– 25. 10. 2018 r.  

7.00 – Za śp. Jakuba Cieślaka – od uczestników pogrzebu

7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od rodziny Adaszek i Stępień

7.00 – Za śp. Andrzeja Bogusza – od SNE grupy nr IV

 

7.30 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 25)

 

18.00 – Za śp. Kryspina, Helenę, Władysława i Zbigniewa Walęciak oraz Krystynę, Krzysztofa i Zygmunta Gamrot

18.00 – Za śp. Wojciecha Samojluk w 20 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Martę Makowską – od cioci Bogusi z rodziną

18.00 – Za śp. Adama, Teodozję, Józefa Pilarczyk

 

PIĄTEK – 26. 10. 2018 r.  

7.00 – Dziękczynna z okazji 45 rocznicy Sakramentu Małżestwa Haliny i Grzegorza z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

7.00 – Za śp. Mariana Mularczyka, Stanisławę i Wincentego Mularczyków

7.00 – Za śp. Henryka Kamińskiego – od uczestników pogrzebu

 

7.30 – Za śp. Mariannę Szczot – od rodziny Duszyńskich

            

 

18.00 – Za śp. Stanisława i Mariannę Antas

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 26)

18.00 – Za śp. Stanisławę, Jakuba i Franciszka Kołodziejczyków oraz zmarłych z rodziny Słowickich

18.00 – Za śp. Leopolda i Jerzego Stachera, Bronisławę i Hieronima Chojnackich

 

SOBOTA – 27. 10. 2018 r.  

7.00 – Za śp. Leokadię Trzupek – od rodziny Bereś

7.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 27)

7.00 – Za śp. Alinę Świątek

       

    7.30 – Za śp. Zofię Susmęd – od syna Roberta z rodziną

 

14.00 – Sakrament Chrztu św.

15.00 – Msza św. ślubna: Błażej Środa i Małgorzata Brylska

    16.00 – Msza św. ślubna: Paweł Ozga i Justyna Kurzyńska

 

18.00 – Za śp. Jacka i Jana Szmelcuch, Józefę i Feliksa Dworzyńskich

18.00 – Za śp. Józefa Zujkiewicza w 2 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Andrzeja Glapińskiego w 2 rocznicę śmieci, Różę i Mariana oraz Artura Glapińskich

 

XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 28. 10. 2018 r.

 

7.00 Za śp. Marka w I rocznicę śmierci i Janinę Szcześniak, Krystynę, Mieczysława, Jana, Natalię Błasik

 

     8.30 Za śp. Tadeusza Dłubakowskiego i Tadeusza Odrzywolskiego

 

10.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Tadeusza (naszego Organisty) z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

10.00 – Za śp. Iwonę Kuligowską

 

    11.30 Dziękczynna w 47 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Alfreda i Stanisławy z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najśw. dla całej rodziny.

 

13.00 – W intencji Parafian – Chrzty

 

17.15 – Nabożeństwo Różańcowe

 

18.00 Za śp. Edwarda Ziębę w 11 rocznicę śmierci oraz Kazimierę i Zygmunta Bałazińskich

 

    19.30 – Za śp. Lucynę Sadzińską – (greg. 28)