INTENCJE MSZALNE

29.10 – 04.11.2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK – 29.10.2018 r.

7.00 Za śp. Lucynę Sadzińską (greg. 29)

7.00 – Za śp. Janinę Zagórską – od koleżanek i kolegów z pracy

7.00 – Za śp. Józefa Klewin – od Janiny z rodziną

7.00 – Za śp. Elżbietę Preś – od uczestników pogrzebu

   

    7.30 – Za śp. Jakuba Cieślak – od rodziny Tusińskich

 

18.00 – O błog. Boże i opieki Matki Najświętszej w życiu zakonnym dla
  siostry Jany Chop

18.00 – Za śp. Piotra Gajda

18.00 – Za śp. Zygmunta Dudę – od koleżanek i kolegów córki Oli
  z Międzyzakładowego Związku Zawodowego „Odkrywka”

18.00 – Za śp. Leszka Gajdka w 23. rocz. smierci

 

WTOREK – 30.10.2018 r.

7.00 – Za śp. Grzegorza Stręgiel

7.00 – Za śp. Jacka Wójcika – od koleżanek z pracy

7.00 – Za śp. Józefa Łakomskiego – od syna Mirosława z żoną

   

    7.30 – Podziękowanie Bogu i Matce Bożej za szczęśliwą operację żony –
          od męża i dzieci

 

18.00 – Za śp. Waldemara Tomtała w 3. rocz. śmierci – od żony i dzieci

18.00 – Za śp. Lucynę Sadzińską (greg. 30)

18.00 –  Za śp. Kazimierza Oswalda – do wnuków

18.00 – Za śp. Jadwigę, Halinę, Joannę, Stanisława i Bolesława Alama

 

ŚRODA – 31.10.2018 r.

7.00 – Za śp. Jana Stasiaka – od cioci Celiny z rodziną

7.00 – Za śp. Jana Stasiaka – od kolegów z brygady

7.00 – Za śp. Janinę, Kazimierza Gawlików, zmarłych z rodziny Gawlików
i Olejników

 

    7.30 – Za śp. Andrzeja Nita – od koleżanki Doroty i kolegów z odsiarczania

 

18.00 – Za śp. Andrzeja Owczarka, wszystkich zmarłych mieszkańców Schroniska
    Czaplinieckiej 7A – od mieszkańców i pracowników

18.00 – Za śp. Sabinę i Tadeusza Korczewskich – od uczestników pogrzebu

18.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od syna Wojciecha z rodziną

18.00 – Za śp. Stanisława Robaczka – od rodziny Walasów

 

CZWARTEK – 01.11.2018 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 1)

 

8.30 – Za śp. Małgorzatę Cieślak

8.30 – Za śp. Mieczysława Szymańskiego – od uczestników pogrzebu

 

10.00 – Za śp. Juliana, Czesławę, Krystynę, Karolinę Wiśniewskich, Franciszkę,
 Teresę Sztajnert, Zdzisława Pieronkiewicza i zmarli z rodziny

10.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława Sidwa (1)

10.00 – Za śp. Józefa Beśka w 8. rocz. śmierci, Weronikę, Ludwika, Zdzisława
  Szponder

 

    17.30 – Nabożeństwo wypominkowe

18.00 – Dziękczynna z prośbą o miłosierdzie i Bożą opiekę dla mieszkańców bl. 305
  z okazji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego

18.00 – Za śp. Stefana i Cecylię Świerczyńskich – od wnuka Stanisława

18.00 – Za śp. Jana Fornalczyka – od żony i dzieci

PIĄTEK – 02.11.2018 r.  Dzień Zaduszny

7.00 – Msza św. wynagradzająca NSPJ

 

9.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława Sidwa

9.00 – Za śp. Grażynę Stępień, Helenę i Jana Krawczyków – od Mielczarek Danuty

 

16.30 – Za śp. Czesławę, Annę, Marka Kołodziejskich, Katarzynę, Jana Kobylan,
    Genowefę, Józefa Krasoniów

16.30 – Za śp. Marka Barancewicza (greg.2)

 

18.00 – Za zmarłych Rycerzy Niepokalanej oraz zmarłych z ich rodzin –
  od Rycerstwa Niepokalanej

18.00 – Za śp. Witolda Parcheniaka – od chrześnicy Marty z rodziną

21.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od cioci Wandy i Bożeny z rodziną

            za śp. Tadeusza Kociniak – od żony i córki

 

SOBOTA – 03.11.2018r.

7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o tryumf Niepokalanego Serca Maryi

7.00 – Za śp. Cecylię Jończyk w 24. rocz. smierci

7.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława

7.00 – Za śp. Andrzeja, Zenona, Feliksę, Józefa, Genowefę, Alinę, zmarłych
z rodziny Majchrzaków

 

9.00 – Msza św. zawierzenia Matce Bożej Częstochowskiej

 

18.00 Za śp. Helenę Ball w 11. rocz. śmierci i Czesława Ball w 27. rocz. śmierci

18.00 – Za śp. ks. Czesława Olczaka

18.00 – Za śp. Jana i Leokadię Kopków

18.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg.3)

 

XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 04.11.2018 r.

 7.00 Za śp. Bronisławę, Edwarda, syna Edwarda Kosińskich, Władysławę,
 Krystynę, Józefa, Krzysztofa, Marka Wawrzyńczyk

   

    8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla Magdy i Pauliny Wiśniewskich

 

10.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg.4)

10.00 Za śp. Felicję, Stanisława, Sławomira Olasików, Mariannę, Jana, Ryszarda
   Janowskich, Otylię Gosławską

   

    11.30 Za śp. Zdzisława Wizor w 14. rocz. śmierci – od córki z rodziną

 

13.00 – W intencji Parafian – CHRZTY.

 

    17.30 – Nabożeństwo wypominkowe

18.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława – od syna Krzysztofa

18.00 Za śp. Sławomira Wochyń – od córek Anety i Sylwii

19.30 – Za śp. Wandę Kierasińską w 10. rocz. śmierci – od brata z rodziną