INTENCJE MSZALNE

05.11 – 11.11.2018 r.

PONIEDZIAŁEK – 05.11.2018 r.

7.00 Za śp. Marka Barancewicza (greg. 5)

7.00 – Za śp. Piotra Miernik w I rocznicę śmierci – od żony z rodziną

7.00 – Za śp. Janinę Zagórską – od koleżanek i kolegów z pracy

7.30 – Za śp. Tadeusza Przybylskiego – od Ani z rodzicami

7.30 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od siostry Haliny z mężem

18.00 – Za śp. Sławomira Motylskiego – od teściowej

18.00 – Za śp. Sławomira Kajzlera

18.00 – Za śp. Kazimierza Trochimiak w 4 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (5) od bratanka Andrzeja z rodziną

WTOREK – 06.11.2018 r.

7.00 – Za śp. Mirosława Kurpet – od koleżanek i kolegów z Kopalni

7.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od Moniki Zagórskiej z mężem Waldkiem i dziećmi

7.00 – Za śp. Wacława Kisiel i Helenę oraz Franciszka Krzysiak i Martę

7.30 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (6)

18.00 – Za śp. Ryszarda Stępień – II rocznica śmierci,

Stanisława, Stanisławę, Andrzeja Stępień

18.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 6)

18.00 – Za śp. Stanisławę i Kazimierza Rękawiców oraz Mariannę Lipską

18.00 – Za śp. Jana i Reginę Darzyckich – od córki Marioli z rodziną

ŚRODA – 07.11.2018 r.

7.00 – Za zmarłych z Porannej Grupy Modlitewnej i zmarłych z ich rodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące

7.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 7)

7.00 – Za śp. Tadeusza Pilc – od wnuka Serafina z żoną

7.30 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (7)

18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla chorych i cierpiących członków Żywego Różańca

18.00 – Za śp. Edwarda Jasitczaka – w 16 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Irenę i Czesława Pełków, Czesławę i Bronisława Kaźmierczaków oraz Zdzisławę i Stefana Górskich i zmarłych z rodziny

18.00 – Za zmarłych z rodzin Aleksanderków i Organiściaków

CZWARTEK – 08.11.2018 r.

7.00 – Za śp. Janusza Piecuch – od Janiny Konickiej

7.00 – Za śp. Tadeusza Pilc – od pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie – koleżanek i kolegów córki zmarłego

7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od rodziny Szcześniewskich

7.30 – Za śp. Henryka Gaborskiego w 20 rocznicę śmierci oraz za śp. Ewę w 7 rocznicę śmierci i Jadwigę Gaborską

18.00 – Dziękczynno- błagalna w intencji Wiesławy w rocznicę chrztu św. z prośbą

o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej

18.00 – Za śp. Zbigniewa Szymańskiego

18.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (8) – od bratanicy Marzeny z rodziną

18.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 8)

PIĄTEK – 09.11.2018 r.

7.00 – Za śp. Emila Motykę – od cioci Basi z rodziną

7.00 – Za śp. Grzegorza Simkowskiego – od rodziny Simkowskich i Kostrzewów

7.00 – Za śp. Jana Rolew – od mieszkańców bl. 127, kl. II

7.30 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (9)

7.30 – Za śp. Stanisława Czechowskiego – od uczestników pogrzebu

18.00 – O Miłosierdzie Boże dla zmarłych Sióstr i Braci z Ruchu Domowego Kościoła

18.00 – Za śp. Bożenę Szczepańską w VI rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Henryka Sakturę w V rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 9)

18.00 – Za śp. Marię Czajkowską w 20 rocznicę śmierci

oraz Mirosławę Krzysiak

SOBOTA – 10.11.2018r.

7.00 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 10)

7.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od kolegów z pracy syna Wojtka

7.00 – Za śp. Władysława Balon – od koleżanek i kolegów z pracy córki Ewy

7.30 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (10)

7.30 – Wiesława Mirowskiego – od uczestników pogrzebu

14.00 – Msza św. ślubna: Adam Świąder i Ilona Kucharek

18.00 Za śp. Józefa i Teresę Paulińskich, dziadków Woszczyków i Paulińskich

18.00 – Za śp. Zofię Sopata w 2 rocznicę śmierci – od syna Jana z żoną Alicją

18.00 – Za śp. Jana, Władysławę, Jadwigę Kępa

XXXI I NIEDZIELA zwykła – 11.11.2018 r.

7.00 Za śp. Ignacego, Leonardę i Eugeniusza Łukomskich

8.30 Za śp. Zofię i Józefa Chalińskich

8.30 – Za śp. Mariannę Miler w 17 rocznicę śmierci, Józefa, Stanisławę i Michała Milerów, Annę i Konstantego Bujaczów

10.00 – Dziękczynna za odzyskanie przez Polskę niepodległości oraz o pomyślność dla naszej Ojczyzny

10.00 – O większy szacunek dla każdego życia oraz zaufanie, odpowiedzialność i miłość wobec siebie – z intencji Domowego Kościoła

10.00 – Za śp. Jadwigę i Stanisława (11) – od bratanicy Ireny z mężem

11.30 Za śp. Feliksa Szulc, Tadeusza Wiernickiego

13.00 – W intencji Parafian – CHRZTY.

14.00 – Msza św. w intencji osób uzależnionych i ich rodzin

17.30 – Nabożeństwo wypominkowe

18.00 – Za śp. Janinę Szczęsną w 8 rocznicę śmierci, Stanisławę, Jana, Zygmunta Skórków

19.30 – Za śp. Marka Barancewicza (greg. 11)