INTENCJE MSZALNE

26.11 – 2.12.2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK – 26.11.2018 r.

7.00

 Za śp. Janinę Zagórską – od Krzysztofa z rodziną 

7.00 –

Za śp. Andrzeja Nita – od brata Marka z żoną

7.00 – 

Za śp. Annę Pięta w 6 rocznicę śmierci

         7.30

– Za śp. Helenę z rodzicami

18.00 – 

Za śp. Józefa Zawadę w 14 rocznicę śmierci

18.00 – 

Za śp. Marka Barancewicza (greg. 26)

18.00 – 

Za śp. Jadwigę i Stanisława (26) –  od wnuka Przemysława z rodziną

18.00 – 

Za śp. Jana Fornalczyk – od chrześniaka Tomasza z rodziną

 

WTOREK – 27.11.2018 r.

7.00 – 

Za śp. Marka Barancewicza (greg. 27)

7.00 –

Za śp. Zofię i Jana Uchrońskich

7.00 – 

Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od uczestników pogrzebu

         7.30 – 

Za śp. Zdzisława Turko                                                       

18.00 – 

O opiekę Niepokalanej dla Rycerzy i Czcicieli Cudownego Medalika – od Rycerzy Niepokalanej

18.00 –  

Za śp. Krystynę Malinowską – Kosman – od Małgosi z rodziną

18.00 – 

Za śp. Jadwigę i Stanisława (27) –  od prawnuka Artura

18.00

– Za śp. Stanisława Kozłowskiego – od córki z rodziną

 

ŚRODA – 28.11.2018 r

.

7.00 – 

Za śp. Krystynę Ziarniewicz – od rodziny Saciów

7.00 – 

Za śp. Julię, Marię i Romana Bagińskich oraz zmarłych z rodziny Bagińskich, Boczkowskich i Pasikowskich

7.00 – 

Za śp. Władysława i Annę Słupskich w 3 rocznicę śmierci

7.30 –

Za śp. Jadwigę i Stanisława (28) 

18.00 – 

Za śp. Czesławę i Zdzisława Gawęda

18.00 – 

Za śp. Marka Barancewicza (greg. 28)

18.00 – 

Za śp. Zdzisława Świtałę oraz Tadeusza i Annę Bawarskich 

18.00 – 

Za śp. Juliana Marszała – od siostry Jadzi z rodziną

CZWARTEK – 29.11.2018 r. 

7.00 – 

Za śp. Marka Barancewicza (greg. 29)

7.00 – 

Za śp. Zofię Susmęd – od rodziny Wolskich i Obrychów

7.00 – 

Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od rodziców

7.30 – 

Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od kuzyna Krzysztofa z żoną Lidią

          

 i córkami

18.00 – 

Za śp. Jadwigę i Stanisława (29)  – od  wnuka Radosława  z rodziną 

18.00 – 

Za śp. Jana Fornalczyk – od chrześnicy Małgorzaty  z rodziną 

18.00 – 

Za śp. Danutę Dędek – od Agnieszki Olczyk i Tomasza Pęgowskiego 

         z rodzinami

18.00 –

Za śp. Emila Motyka – od rodziców

PIĄTEK – 30.11.2018 r.  

7.00 – 

Za śp. Andrzeja Grabarczyka

7.00 – 

Za śp. Józefa Klewin – od siostry Kazi z mężem

7.00 

– Za śp. Jakuba Cieślaka – od chrzestnego z rodziną

         7.30 –

Za śp. Teresę Lisiak – od córki Ilony, wnuczki Katarzyny i wnuczka   

                   Pitera

18.00 – 

W intencji Ks. Andrzeja z okazji imienin, o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i o potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej

18.00

– Dziękczynno-błagalna w intencji Andrzeja, Renatki, Adasia, Marysi 

         

 z prośbą  o Boże błogosławieństwo

18.00 – 

Za śp. Marka Barancewicza (greg. 30)

18.00 – 

Za śp. Andrzeja Szczepańskiego

18.00 – 

Za śp. Jadwigę i Stanisława Sidwa (30) 

SOBOTA –1.12.2018r.

7.00 –

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego 

         Świata oraz o tryumf  Niepokalanego Serca Maryi

7.00 – 

Za śp. Zofię Susmęd – od rodziny Stefańskich

7.00 – 

Za śp. Wojciecha Majcherka – od chrzestnej Haliny z synem

         9.00 –

Msza św. Zawierzenia 

         9.00 – 

W intencji Bogu wiadomej – od Rycerstwa Niepokalanej

18

.00 – Za śp. Janinę, Jana, Janusza Pawelec, Marię i Pawła Olejnik

18.00

 Za śp. Teresę i Stefana Surosz oraz zmarłych z rodzin Surosz i Krajewskich

18.00 –

Za śp. Romana Rejmonczyka w 11 rocznicę śmierci i Elżbietę Bielecką 

         

w 4 rocznicę śmierci

 

I  NIEDZIELA  ADWENTU

– 2.12.2018 r.

7.00

 Za śp. Janinę, Zdzisława Kołodziejskich, Janinę, Edwarda Walaszczyk 

oraz Małgorzatę Łyko

         8.30

 Za śp. Mariana Bochman w 13 rocznicę śmierci

         8.30

– Za śp. Jana Stasiaka – od mieszkańców bloku 339

10.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Jana w 5 rocznicę urodzin

         11.30

– Za śp. Mariannę i Stefana Raczyńskich oraz Irenę Stefańczyk

13.00 – 

Za Parafian –chrzty

18.00 –

Za śp. Jadwigę Kociniak – od koleżanek i kolegów z Działu Odwodnienia KWB Bełchatów

18.00

– Za śp. Stanisława Jóźwika, Helenę i Edwarda Brzozowicz

19.30 – 

Za śp. Andrzeja Chruściel w 5 rocznicę śmierci, Pelagię i Leona Wolskich