PONIEDZIAŁEK – 03.12.2018 r.

7.00  Za śp.Krystynę Ziarniewicz – od mamy, siostry, rodzin Rudzików i Dubieckich

7.00 – Za śp. Franciszka, Wiktorię, Zenona, Wiesławę Szymczaków i zmarłych z rodziny Zarębów

7.00 – Za śp. Helenę, Stanisława, Krystiana Pelc

         7.30 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od cioci Ewy z rodziną

18.00 – Za śp. Zdzisława Kostrzewskiego

18.00 – Za śp. Tadeusza, Kunegundę Krężel, Mieczysława Figlusa i ich rodziców

18.00 – Za śp. Grażynę Lewera – od męża z dziećmi

18.00 – Za śp. Bogdana Śmigielskiego

 

WTOREK – 04.12.2018 r.

7.00 – Za śp. Edmunda Falkowskiego w 20 rocznicę śmierci – od syna Andrzeja i wnuka z rodziną

7.00 – Za śp. Barbarę Turko

7.00 – Za śp. Krystynę i Tadeusza Bednarek, Stanisława Małeckiego i Feliksę Berłowską

7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od mieszkańców bloku 219

         9.00 – W intencji wszystkich Pracowników Kopalni, Emerytów górniczych i Pracowników Spółek pracujących na rzecz Kopalni  z prośbą o Boże błogosławieństwo w codziennej pracy, w życiu osobistym i rodzinnym oraz opiekę Patronki św. Barbary

         9.00 – O dar Miłosierdzia Bożego dla wszystkich zmarłych Pracowników Kopalni                                                                               

18.00 – W intencji Górników i ich rodzin – od Wolnego Związku Zawodowego „Sierpień 80”

18.00 –  Za śp. Felicję, Stanisława, Sławomira Olasików, Mariannę, Jana, Ryszarda Janowskich, Otylię Gosławską

18.00 – Za śp. Józefa i Jadwigę Durków

18.00 – Za śp. Barbarę i Józefa Perka

 

ŚRODA – 05.12.2018 r.

7.00 – W intencji Waldemara z okazji 65 urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski – od żony z rodziną

7.00 – Za śp. Laurę Apanasiewicz – od syna Andrzeja z rodziną

7.00 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od sąsiadów i kolegów

7.30 –Za śp. Janinę Zagórską – od Bolesława z żoną i rodziną

18.00 – O owocne przeżycie czasu Adwentu dla Róż Żywego Różańca i Parafian – od Koła Żywego Różańca

18.00 – Za śp. Marka Kołodziejskiego w rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Józefa Jabłońskiego w 4 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Jabłońskich

18.00 – Za śp. Stefanię i Stanisława Balcerek

 

PIERWSZY  CZWARTEK – 06.12.2018 r. 

7.00 – Za śp. Tadeusza Pilc – od personelu Stacji Dializ i Nefrologii

7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od Iwony Ciupy z rodziną

7.00 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od Wspólnoty Domowego Kościoła w Bełchatowie

7.30 – Za śp. Teresę Lisiak – od mieszkańców bloku 101 klatka IV

18.00 – Prośba o opiekę w trzeźwieniu i w dalszym życiu – od Grupy „Prawda”

18.00 – Za śp. Jana Fornalczyk – od cioci Basi z rodziną 

18.00 – Za śp. Mariana Krasowskiego – od pracowników Oddziału A-2

18.00 –Za śp. Mariana Krasowskiego – od sąsiadów z bloku 132

 

PIERWSZY  PIĄTEK – 07.12.2018 r.  

7.00 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata

7.00 – Za śp. Jana Rolew – od mieszkańców  bloku 127 klatka II

9.00 – Za śp. Józefa Grycko w I rocznicę śmierci – od Andrzeja, Haliny i Ireny

9.00 – Za śp. Henryka Kopiej – od żony z rodziną

16.30 – Za śp. Halinę Białek i Józefę Mraz

18.00 – Za śp. Piotra i Genowefę Polityło, aby Bóg darował im ludzkie słabości i przyjął do swojej chwały

18.00 – Za śp. Janinę i Kazimierza Pal

21.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od kolegów z pracy syna Wojtka

 

SOBOTA – 08.12.2018r.

7.00 – O otwarcie się na działanie łaski Bożej przez wstawiennictwo Niepokalanej – od Porannej Grupy Modlitewnej

7.00 – Za śp. Tomasza Owedyk w 6 rocznicę śmierci

7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od mieszkańców bloku 219

         7.30 – Za śp. Jacka Wójcika – od koleżanek z pracy

         7.30 – Za śp. Jadwigę Kociniak

12.00 – Godzina łaski

18.00 – O nieustającą opiekę NMP Niepokalanej dla Rycerzy i ich rodzin – od Rycerstwa Niepokalanej

18.00  Za śp. Stanisława i Stanisławę Skobel

18.00 – Za śp. Adama i Euzebię Kukuła

 

II NIEDZIELA  ADWENTU – 09.12.2018 r.

7.00  Za śp. Wiesława Borowskiego w 15 rocznicę śmierci – od dzieci

         8.30  Za śp. Marię Tomaszewską, zmarłych z rodziny Tomaszewskich i Dusińskich

         8.30 – Za śp. Mariannę, Anielę, Juliana Gierlik, Irenę, Zygmunta, Marka Ogórowskich

10.00 – O postawę cierpliwości, przebaczenia i dobroci, by wypełnić dobrze Boży plan miłości – od Wspólnoty Domowego Kościoła

10.00 – Za śp. Stanisława Erkierta i zmarłych z rodziny Erkiertów

         11.30 – Za śp. Wiesława Nowowiejskiego w 5 rocznicę śmierci

13.00 – Za Parafian – chrzty

14.00 – Msza św. w intencji osób uzależnionych i ich rodzin

18.00 – Za śp. Edwarda Malewicz w 21 rocznicę śmierci

19.30 – Za śp. Zofię Susmęd – od córki Jolanty z rodziną