INTENCJE MSZALNE
10.12 – 16.12.2018 r.

PONIEDZIAŁEK – 10.12.2018 r.
7.00 – Za śp. Henryka Dobroszek – od rodziny Idzińskich
7.00 – Za śp. Krystynę Ziarniewicz – od rodziny Wilińskich
7.00 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od brata Arkadiusza z narzeczoną Moniką
7.30 – Za śp. Wiesława Mirowskiego – od żony i dzieci z rodzinami
7.30 – Za śp. Elżbietę Preś – od męża z rodziną
18.00 – Za śp. Jana Stasiaka – od mieszkańców bloku 339
18.00 – Za śp. Wiesława Szczepanika w 22 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Stanisława, Mariannę, Antoninę i Franciszkę Sońta oraz Stanisławę Łęgowską
18.00 – Za śp. Emila Motyka – od siostry Julity z mężem i dziećmi

WTOREK – 11.12.2018 r.
7.00 – Za śp. Józefa Łakomskiego – od wnuka Grzegorza z rodziną
7.00 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od siostry Marzeny z rodziną
7.00 – Za śp. Izydora Poczta – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Franciszkę i Józefa Kowalskich oraz Kazimierza Śmietankę
7.30 – Za śp. Jerzego Lipnickiego
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Lucyny
18.00 – Za śp. Radosława Ziółkowskiego, Józefę i Stanisława Ziółkowskich, Mariannę Pilarczyk oraz Stanisława Siewierę
18.00 – Za śp. Władysława Balon – od córki Ewy

ŚRODA – 12.12.2018 r.
7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od syna Mariusza z żoną i wnuczkiem Oliwierem
7.00 – Za śp. Jacka Filipczaka – od rodziny Dryżków i Cieślaków
7.00 – Za śp. chrzestną Agnieszkę oraz dziadków Henryka, Stanisława i Feliksa
7.30 – Za śp. Wiesława Mirowskiego od sąsiadów z bloku 315 klatka 11
18.00 – Intencja Rodziny Radia Maryja
18.00 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od mieszkańców bloku 142
18.00 – Za śp. Emila Motyka – od brata Mateusza
18.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od koleżanek z pracy córki Justyny

CZWARTEK – 13.12.2018 r.
7.00 – Za śp. Jakuba Sokołowskiego – od Urszuli Idzińskiej z rodziną
7.00 – Za śp. Elżbietę, Józefa i Bernarda Niedzielskich
7.00 – Za śp. Henryka Kamińskiego – od wnuka Jarosława z rodziną
7.30 – Za zmarłych z rodzin Dajnowicz, Kacyner, Burzyńskich, Rożko
oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji nawiedzenia obrazu
Jezusa Miłosiernego dla mieszkańców bloku 304B
18.00 – Za śp. Aleksandra Beśka w 7 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Wacława Pacaka

PIĄTEK – 14.12.2018 r.
7.00 – Za śp. Andrzeja Nita – od Włodzimierza Karczewskiego
7.00 – Za śp. Wiesława Mirowskiego – od sąsiadów z klatki 12
7.00 – Za śp. Władysława Madejczyk – od koleżanek z pracy Beaty
7.30 – Za śp. Henryka Kamińskiego – od wnuka Tomasza z rodziną
18.00 – Za śp. Józefę, Edwarda, Mariannę, Józefa Dzbik oraz Franciszka i Mariannę Janik – od Oli z rodziną
18.00 – Za śp. Karolinę Grządziel – od dzieci
18.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od rodziny Pędzików

SOBOTA –15.12.2018r.
7.00 – Za śp. Krystynę Ziarniewicz – od mieszkańców bloku 108
7.00 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od rodziny Maszewskich z dziećmi
7.00 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od rodziny Pawłuszów
7.00 – Za śp. Sylwestra, Helenę i Antoniego Sobańskich oraz zmarłych z rodziny
Sobańskich i Sobalów
7.30 – Za śp. Arkadiusza, Helenę, Karola Ilnickich, Karolinę, Stanisława
Kutyła oraz Stanisława Pardeckiego
18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
18.00 – Za śp. Witolda Mielczarka w rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od córki Justyny z rodziną oraz za śp. Krzysztofa Śliwińskiego – od rodziny Susmędów

III NIEDZIELA ADWENTU – 16.12.2018 r.
7.00 – Za śp. Zofię Susmęd – od teściów Dziedziczaków z rodziną
8.30 – Za śp. Martynę Stawiak
10.00 – Dziękczynna za łaskę uzdrowienia Bogdana Pośpiech
10.00 – Za śp. Eugenię Mielczarek w I rocznicę śmierci – od synów z rodzinami
11.30 – W intencji Laury Palus w 8 rocznicę urodzin z prośbą o opiekę Anioła
Stróża, NMP oraz błogosławieństwo Boże dla Niej i jej rodziny
13.00 – Za Parafian – roczki: Lena Roszkowska
18.00 – W intencji Krystyny z okazji 60 urodzin, o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaski na dalsze lata – od męża
18.00 – Za śp. Mirosława Jędrzejczyk w 5 rocznicę śmierci
19.30 – Za śp. Grzegorza Cłapa