Ogłoszenia duszpasterskie
Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi
1 stycznia 2019 r.

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju. Przypominamy, że jest to święto obowiązkowe. Msze św. według porządku niedzielnego, po południu Msza św. o godz. 18.00 i 19.30.
2. W czasie kolędy nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane będą w środy po Mszy św. wieczornej.
3. Katechezy przed chrztem w miesiącu styczniu będą się odbywały w czwartki o godz. 19.00 w salce nad zakrystią.
4. W tym tygodniu przypadają Pierwsze dni miesiąca stycznia: Pierwszy Czwartek, Piątek i Pierwsza Sobota.
5. W dniu jutrzejszym 2 stycznia Ksiądz Biskup Adam Lepa Dnia będzie obchodził 31 rocznicę przyjęcia sakry biskupiej. Zachęcamy do modlitewnej pamięci o naszym Jubilacie. 
6. Program kolędy na najbliższe dni jest umieszczony w gablocie. Natomiast po najbliższej niedzieli będziemy odwiedzać mieszkańców z Trzeciego Etapu. W poniedziałek 7 stycznia odbędzie się kolęda w blokach od numeru 302 do 308 włącznie. Program całego tygodnia po najbliższej niedzieli jest również umieszczony w gablocie. Kolęda uzupełniająca będzie miała miejsce w dniach 22 stycznia we wtorek oraz 26 stycznia w sobotę do południa.
7. Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w koncercie „Betlejem w Łodzi”, jaki odbędzie się w Atlas Arenie 12 stycznia 2019 roku o godz. 18.00. Podczas koncertu będzie możliwość łamania się opłatkiem oraz wspólny śpiew polskich kolęd. Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie www.betlejemwpolsce.pl

Wszystkim Parafianom i Gościom, na progu Nowego Roku życzymy błogosławieństwa Nowonarodzonego Jezusa i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Szczęść Boże!