INTENCJE MSZALNE
07.01.– 13.01.2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 07.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Mariannę i Józefa Zbrojów
7.00 – Za śp. Grażynę Stępień – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Zygmunta Kruszyńskiego – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Jerzego Pietraka – od uczestników pogrzebu
7.30 – Za śp. Mariannę Musiał – od brata Janka z rodziną i rodziny Bednarków
18.00 –

WTOREK – 08.01.2019 r.
7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rycerzy Niepokalanej za wstawiennictwem św. Maksymiliana Kolbe
7.00 – Za śp. Stanisławę i Stanisława Karkusińskich
7.00 – Za śp. Grzegorza Michalaka – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Łukasza Musielak, zmarłych z rodziny Musielaków, Waścińskich, Kuberów
7.30 – Za śp. Bolesława Jurkiewicza – od Wspólnoty SNE grupa 9
18.00 – O łaskę dobrej spowiedzi i nawrócenie dla Zdzisława i Patrycji

ŚRODA – 09.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Annę Włodarczyk w 22 rocznicę śmierci
7.00 – Za śp. Grzegorza Michalak – od mamy
7.00 – Za śp. Stanisława Wasilewskiego – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Emilię Bednarek – od Grzegorza Ciemcioch z rodziną
7.30 – Za śp. Marka Fior – od uczestników pogrzebu
18.00 – W intencji Radia Maryja

CZWARTEK – 10.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Wiesławę, Zofię, Konstantego, Jerzego Jankowskich, zmarłych
z rodziny Barszczów
7.00 – Za śp. Stanisława, Józefę, Franciszka i Józefę Herudzińskich oraz Barbarę
i Jana Figlus
7.00 – Za śp. Józefa Wajchert – od siostry Genowefy z dziećmi
7.00 – Za śp. Stanisławę Nastalczyk w 1 rocznicę śmierci
7.30 – Za śp. Włodzimierza Baran – od uczestników pogrzebu
18.00 – Za śp. Stanisława Kozłowskiego

PIĄTEK – 11.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Grażynę Stępień – od sąsiadów z bloku 137 klatka 11
7.00 – Za śp. Zygmunta Kruszyńskiego – od rodziny Zborowskich
7.00 – Za śp. Izydora Poczta – od żony
7.30 – Za śp. Jana, Janinę, Danutę, Jadwigę Guszczar, Lecha Defińskiego, Jolantę
Michalkiewicz, Halinę Cholewską, Aleksandra Kopytek, Henrykę
Tomalkiewicz -Mika
18.00 – Za śp. Henryka Kamińskiego – od pracowników Ośrodka Szkolno
-Wychowawczego w Bełchatowie

SOBOTA – 12.01.2019r.
7.00 – Podziękowanie Jezusowi Miłosiernemu za wszelkie łaski udzielone
mieszkańcom klatki 16 z okazji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego
7.00 – Za śp. Jacka Filipczak – od Radosława z rodziną
7.00 – Za śp. Andrzeja Ałaszewskiego – od rodziny Latuszków
7.00 – Za śp. Józefa Długoszewskiego – od syna Wojtka z rodziną
7.00 – Za śp. Wojciecha Rzepeckiego w 9 rocznicę śmierci i Józefa Rzepeckiego
7.30 – Z okazji 18 urodzin Łukasza Łyszkowicz, o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. w dorosłym życiu
18.00 –Za śp. Bolesława Jurkiewicza – od córki Iwony z rodziną
18.00 – Za śp. Felicję Olasik w 2 rocznicę śmierci, Stanisława, Sławomira Olasik, Ryszarda Janowskiego, Otylię i Wincentego Gosławskich

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019 r.
7.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i św. Józefa dla Izabeli w 40 rocznicę
urodzin
8.30 – Za śp. Marka Tarnowskiego w 2 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi i ich
rodzinami
10.00 – O otwarcie się na dary Ducha Św. – od Domowego Kościoła
11.30 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od szwagierki Bożeny z rodziną
11.30 – Za śp. Adama Skowrońskiego – od rodziny
13.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – O zdrowie dla Ewy, Adama, Pauliny i Wiktorii – od mamy
19.30 – Za śp. Stanisława Jaśkiewicz – od córki Teresy z rodziną