INTENCJE MSZALNE
28.01 – 03.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 28.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Pawła Rosiak
7.00 – Za śp. Józefę, Stanisława i Leokadię Gorzelaków
7.00 – Za śp. Roberta Baczmaga
7.30 –
18.00 – W intencji Ewy i Justyny – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże               błogosławieństwo na dalsze lata życia – od Ogniska Sychar z Bełchatowa i               Radomska
18.00 – Za śp. Henryka Kamińskiego od pracowników Kopalni z Oddziału W2
18.00 – Za śp. Stanisława Wojnarowskiego w 1 rocznicę śmierci – od żony, dzieci,    wnuków
18.00 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od Jacka Baryły z rodziną
WTOREK – 29.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Jerzego Szczepaniak – od wspólnoty SNE
7.00 – Za śp. Konstantego Dymińskiego w 3 rocznicę śmierci – od żony i córek
7.00 – Za śp. Zofię Rzepecką – od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną
7.30 –
18.00 – Za śp. Ewę i Czesława Kułak oraz Józefę i Władysława Piznal
18.00 – Za śp. Stanisława Jaśkiewicz – od żony Genowefy
18.00 – Za śp. Danutę Sójka – od uczestników pogrzebu
ŚRODA – 30.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Włodzimierza Baran – od dzieci z rodzicami
7.00 – Za śp. Roberta Kowalskiego – od kolegów z Oddziału G-3, zmiana B
7.00 – Za śp. Jerzego Śnieżaka
7.30 –
18.00 – Za śp. Krzysztofa Bajer w 6 rocznicę śmierci oraz śp. Stanisława    Biegańskiego w 40 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Krzysztofa Grodzkiego – od pracowników Urzędu Skarbowego
w Bełchatowie
18.00 – Za śp. Stanisława Kozłowskiego – od Księży Sercanów

CZWARTEK – 31.01.2019 r.
7.00 – Za śp. Izydora Poczta – od rodziny Orłowskich
7.00 – Za śp. Grzegorza Michalak – od siostry Beaty z rodziną
7.00 – Za śp. Teadeusza Szczudło – od uczestników Pogrzebu
7.30 – Za śp. Jerzego Iwańskiego – od kolegów z pracy syna Andrzeja
18.00 – Za śp. Stanisława Szewczyka
18.00 – Za śp. Ryszarda Urbańskiego – od żony z dziećmi
18.00 – Za śp. Zdzisława Korona – od rodziny

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA – 01.02.2019 r.
7.00 – Wynagradzająca
7.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i jej rodziny
9.00 – Za śp. Czesława Kęsego – od Katarzyny Kęsy
16.30 – Za śp. Krystynę Chójka – od rodziny Ziembów
18.00 – W intencji dwóch Róż Żywego Różańca z okazji pierwszej rocznicy              powstania
18.00 – Za śp. Andrzeja Szulc w 9 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Teresę Stańczyk
20.00 – Za śp. Jerzego Janus – od pracowników MOPS w Bełchatowie

PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – 02.02.2019r. Ofiarowanie Pańskie
7.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego            świata oraz z prośbą, aby Niepokalane Serce Maryi zatryumfowało w                        ludzkich sercach i w całych świecie – intencja Rycerstwa Niepokalanej
7.00 – Za śp. Mirosława w 20 rocznicę śmierci oraz jego rodziców Leokadię i Józefa            Wata
7.00 – Za śp. Edytę o łaskę Nieba
9.00 – Za śp. Genowefę Falkowską w 3 rodzicę śmierci – od męża i syna z rodziną
9.00 – Za śp. Ryszarda i Piotra Chojnowskich
18.00 – Za śp. Teresę i Józefa Paulińskich oraz dziadków Woszczyków
18.00 – Za śp. Zofię i Leona Szewczyk oraz Annę Szewczyk
18.00 – Za śp. Ryszarda Mozer w 7 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 03.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Helenę i Józefa Jasiaków oraz Janinę i Władysława Sierszyńskich
8.30 – Za śp. Józefa Gurgula i jego rodziców Władysława i Zofię Sykuła oraz Henryka Sykuła
10.00 – Za śp. Dariusza Pilarczyka
11.30 – W intencji Adasia Gołas z okazji 9 rocznicy urodzin w podziękowaniu za    łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niego i całej rodziny
13.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – Za śp. Ryszarda Góreckiego – od Tadeusza Ociepa z rodzincą
19.30 – Za śp. Henryka Jaruś oraz Kamilę Szperna