INTENCJE MSZALNE
04.02. – 10.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 04.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Stanisława Jaśkiewicz – od koleżanek Jadwigi i Marianny z rodzinami
7.00 – Za śp. Jerzego Szumigaj w 1 rocznicę śmierci
7.00 – Za śp. Jana Siadul – od przyjaciół córki Martyny
7.30 – Za śp. Kazimierza Pelian – od uczestników pogrzebu
18.00 – Za śp. Bolesława Jurkiewicz – od Wspólnoty SNE
18.00 – Za śp. Henrykę Papuga – od Wspólnoty SNE
18.00 – Za śp. Anastazję i Jana Jabłkowscy – od Zofii i Józefa Blada z rodziną
18.00 – Za śp. Stanisława Czechowskiego – od sąsiadów z ul. Wołodyjowskiego
WTOREK – 05.02.2019 r.
7.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 45 rocznicy urodzin Maurycego
7.00 – Za śp. Józefę, Franciszka, Józefę, Stanisława, Barbarę i Jana Figlus
7.00 – Za śp. Reginę, Tadeusza Łach, Tadeusza Halko
7.30 – O zdrowie dla Włodzimierza
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Bełchatowskich Amazonek
18.00 – Za śp. Jana Mielczarka w 30 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Stanisława Czechowskiego, wspaniałego kolegi – od
współpracowników z Kopalni Węgla Brunatnego „Bełchatów”
18.00 – Za Śp. Karola, Mariannę, Leonarda Gołąb, Stefanię i Stanisława Muszalak oraz Agnieszkę Szymańską
ŚRODA – 06.02.2019 r.
7.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Porannej Grupy Modlitewnej
w Nowym Roku
7.00 – Za śp. Piotra Pazera – od żony
7.00 – Za śp. Jana Siadul – od rodziny Milejskich
7.30 – Za śp. Bożenę Karkusińską – od rodziców, sióstr Danuty i Ewy z rodzinami,
syna Janusza i córki Elizy z rodzinami, Andrzeja z rodziną
18.00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Kościoła i o zdrowie dla członków Żywego Różańca i ich rodzin
18.00 – Za śp. Kazimierza Kasprzaka
18.00 – Za śp. Danutę Sójka – od męża Zdzisława
18.00 – Za śp. Henrykę Papuga – od grupy 3 SNE
CZWARTEK – 07.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Jerzego Pietraka – od koleżanek żony Krystyny
7.00 – Za śp. Anielę Caban – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Piotra Dalszewskiego w 8 rocznicę śmierci
7.30 –
18.00 – W intencji grupy PRAWDA
18.00 – Za śp. Ryszarda Urbańskiego – od siostry Ani z rodziną
18.00 – Za śp. Daniela Krześniak – od koleżanek z pracy żony
18.00 – Za śp. Grzegorza Michalaka – od synów
PIĄTEK – 08.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Grażynę Stępień – od brata Waldka z rodziną
7.00 – Za śp. Jerzego Pietraka – od klubu seniora „Pogodna Jesień”
7.00 – Za śp. Cecylię Kozdrowską – od córki z mężem
7.30 –
18.00 – Za śp. Zygmunta Kruszyńskiego – od żony z dziećmi i wnukami
18.00 – Za śp. Helenę Szymorek – od siostry Bronisławy z rodziną
18.00 – Za śp. Olgę Włodarczyk
18.00 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od chrześnicy Edyty z rodziną i rodziny
Rachwalików
SOBOTA– 09.02.2019r.
7.00 – Za śp. Karola Wilfa – od żony
7.00 – Za śp. Tadeusza Szczudło – od żony
7.00 – Za śp. Grażynę Kręcijasz w 1 rocznicę śmierci
7.30 – Za śp. Roberta Kowalskiego – od uczestników pogrzebu
18.00 – Za śp. Edwarda Hoffmann w 7 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny
Hoffmannów i Robaków
18.00 – Za śp. Ewę Kołodziejczyk w rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Danutę Sójka – od sąsiadów

NIEDZIELA – 10.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Stefana Tyra w rocznicę śmierci
8.30 – Za śp. Stanisława Czechowskiego – od żony Ireny
10.00 – O umocnienie wiary w rodzinach – od Domowego Kościoła
11.30 – Za śp. Danutę i Daniela Dytrych w 6 rocznicę śmierci oraz Jadwigę
i Antoniego Kurdek
13.00 – Za Parafian – chrzty
14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin
18.00 – Za śp. Mieczysława Milera
19.30 – Za śp. Mieczysława Szymańskiego – od sąsiadów z bloku 203