INTENCJE MSZALNE
11.02. – 17.02.2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 11.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Grzegorza Rombel – od koleżanek i kolegów z Kopalni
7.00 – Za śp. Konrada Konefał – od kolegi Marka Związek z rodziną
7.30 – Za śp. Andrzeja Goździkowskiego – od uczestników pogrzebu
9.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Chorych z naszej Parafii – od Rycerstwa Niepokalanej
18.00 – Za śp. Anielę Con – od sąsiadów z bloku 203 klatka II
18.00 – Za śp. Czesława i Aleksandrę Staśkiewicz o wieczne zbawienie

WTOREK – 12.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Włodzimierza Baran – od rodziny Szczepockich
7.00 – Za śp. Barbarę Zarzycką od koleżanek i kolegów z Międzyzakładowego Związku Zawodowego „Odkrywka” KWB Bełchatów
7.30 – Za śp. Zdzisławę Wojtala – od bratanka Arka z żoną i córką
18.00 – Za śp. Grażynę Stępień – od brata Sylwka z rodziną
18.00 – Za śp. Janinę Borecką – od koleżanek siostry Małgorzaty z pracy

ŚRODA – 13.02.2019 r.
7.00 – W intencji Mateusza o łaskę wiary i Bożą pomoc
7.00 – Za śp. Irenę Bielecką – od sąsiadów z bloku 112 klatka IV
7.30 – Za śp. Bronisława, Danutę Srebrzyńskich, ks. Kazimierza i Antoniego
18.00 – W intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych
18.00 – Za śp. Czesława Kowalskiego

CZWARTEK – 14.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Katarzynę, Józefa Piątków, zmarłych z rodziny Piątków i Sobczaków
7.00 – Za śp. Tadeusza Szczudło – od chrześniaka Mariusza z rodziną
7.30 – Za śp. Ignacego Blada – w 1 rocznicę śmierci
18.00 – W intencji rodzin – o zgodę i miłość
18.00 – Za śp. Danutę Sójka – od syna z rodziną
18.00 – Za śp. Mirosława Studzińskiego w 30 rocznicę śmierci, żonę Zdzisławę i zmarłych z rodziny Studzińskich

PIĄTEK – 15.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Antoniego Dłubaka w 1 rocznicę śmierci
7.00 – Za śp. Marka Fior – od Zofii Melon z dziećmi
7.30 – W intencji Marka Kaźmierczaka z okazji 65 urodzin, podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże – od żony i dzieci
7.30 – Za śp. Piotrusia Kozdrowskiego – od siostry z mężem
18.00 – Msza św. za Ojczyznę
18.00 – Za śp. Helenę Sobaniec

SOBOTA– 16.02.2019r.
7.00 – Za śp. Jadwigę Kociniak – od kolegów z byłego Oddziału E II
7.00 – Za śp. Grzegorza Michalak – od siostry Elżbiety z rodziną
7.00 – Za śp. Tadeusza Szczudło – od córki Małgorzaty z rodziną
7.30 – Za śp. Bogusława Pawełoszek – od sąsiadów z bloku 318 klatka IV
18.00 – Msza św. o uzdrowienie
18.00 – Za śp. Wojciecha Cieślaka i Stanisława Głowackiego
18.00 – Za śp. Genowefę, Wojciecha, Jarosława Borowieckich

NIEDZIELA – 17.02.2019 r.
7.00 – Za śp. Jana Siadul – od brata Czesława z rodziną
8.30 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi na nowej drodze życia dla Marty i Bartka Pielesów
10.00 – Za śp. Genowefę Grabowską – od rodziny Kruszyńskich
11.30 – W intencji Jana Polityło w 80 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi
11.30 – Za śp. Grzegorza Roźniakowskiego w 12 rocznicę śmierci
13.00 – Za Parafian – roczki : Zofia Pilarczyk
18.00 – Za śp. Elżbietę Jeżyńską
19.30 – Za śp. Mieczysława Janusa w 3 rocznicę śmierci