INTENCJE MSZALNE

4.03. – 10.03.2019 r.

PONIEDZIAŁEK – 4.03.2019 r.

7.00 Za śp. Mieczysława Szymańskiego – od szwagierki Maryli Zając z rodziną

7.00 – Za śp. Kazimierza, Franciszka, Stanisława, Władysławę, Helenę Aleksanderek, Halinę i Jana Gach

7.00 – Za śp. Helenę i Jana Klimaszewskich oraz zmarłych ich rodziców

7.30 – Za śp. Apolonię i Kazimierza Komuńskich

18.00 – Za śp. Izydora Poczta – od mieszkańców bloku 132

18.00 – Za śp. Albina Biragę

18.00 – Za śp. Kazimierę i Czesława Kociniaków

18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 4)

WTOREK – 5.03.2019 r.

7.00 – Za śp. Zygmunta Kruszyńskiego – od Krystyny i Zdzisława Pęchra,
           oraz za śp.Teresę Budzisz – od Kruszyńskich

7.00 – Za śp. Przemysława Pędziwiatr w 2 rocznicę śmierci, Bronisława i Katarzynę Pędziwiatr

7.00 – Za śp. Janinę i Józefa Gazdeckich, Marię Prokopczuk i Kazimierza Węgrzyna

7.30 – W intencji Krystyny, o potrzebne łaski i ulgę w cierpieniu

18.00 – Za śp. Czesławę i Mieczysława Łahun

18.00 – Za śp. Mariana Wagner – od żony

18.00 – Za śp. Albinę Rosiak, Wincentego i Barbarę Wodzyńskich

18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 5)

ŚRODA  POPIELCOWA – 6.03.2019 r.

7.00 – O powrót miłości wzajemnej w małżeństwach – od Porannej Grupy Modlitewnej

9.00 – Za śp. Piotra, Helenę, Stanisława, Janinę, Wawrzyńca, Michalinę i Michała Jerzykowskich

9.00 – Za śp. Bożenę Karkusińską – od rodziców, sióstr Danuty i Ewy z rodzinami, syna Janusza i córki Elizy z rodzinami, Andrzeja z rodziną

16.30 – Za śp. Zdzisława Kostrzewskiego w 8 rocznicę śmierci

16.30 – Za śp. Jerzego Pietraka – od żony

18.00 – O dobre i owocne przeżycie Wielkiego Postu dla Róż Różańcowych

19.30 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 6)

CZWARTEK – 7.03.2019 r.

7.00 – Za śp. Roberta Kowalskiego – od kolegów z oddziału G-1

7.00 – Za śp. Barbarę Zarzycką – od uczestników pogrzebu

7.00 – Za śp. Konrada Konefał – od Stanisławy z rodziną

7.30 – Za śp. Andrzeja Goździkowskiego – od rodziny Szydłowskich

18.00 – Za śp. Agatę Kurowską w 13 rocznicę śmierci, Urszulę Krubową w 7
             rocznicę śmierci oraz Lubosza Krubowy w 2 rocznicę śmierci, Grzegorza
             i Józefa Kurowskich

18.00 – Za śp. Jana Czerzniewskiego

18.00 – Za śp. Karola Wilfa – od teściowej

18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 7)

PIĄTEK  – 8.03.2019 r. 

7.00 – Za śp. Kazimierę Zawada – od syna z żoną

7.00 – Za śp. Kamilę Wojciechowską w 3 rocznicę śmierci

7.00 – Za śp. Mariannę, Kazimierza Sobala

7.30 – Za śp. Tadeusza i Urszulę Bogaczyńskich w rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Genowefę Krasoń

18.00 – Za śp. Grażynę Stępień – od koleżanek z pracy Kopalni „Bełchatów”

18.00 – Za śp. Władysławę, Jana, Jordana, Janinę i Jadwigę Kępa

18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 8)

SOBOTA  – 9.03.2019r.

7.00 – Za śp. Daniela Krześniak – od Zofii z rodziną

7.00 – Za śp. Tadeusza Szczudło – od syna Tomasza z rodziną

7.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 9)

7.30 – Za śp. Grzegorza Rombel – od żony i dzieci

18.00 – Za śp. Zdzisława Kostrzewskiego w 8 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Tadeusza, Katarzynę, Mateusza Dudek, Antoniego, Marię Sałuda,
   Irenę, Feliksa Tądała

18.00 – Za śp. Marię, Józefa, Stanisława Kukuła

 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019 r.

7.00 Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 10)

8.30 Za śp. Kryspina Walęciak w rocznicę śmierci – od żony i dzieci,
oraz za śp. Krystynę, Zygmunta, Krzysztofa Gamrot

10.00 O postawę miłości i przebaczenia – od  Domowego Kościoła

10.00 – Za śp. Zygmunta Kębłowskiego – od dyrekcji i pracowników Zespołu
   Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie

11.30 – Za śp. Teresę Pałycha w 1 rocznicę śmierci – od córek z mężami, wnuków
   i prawnuków

13.00 – Za Parafian – chrzty

13.00 – Za śp. Marka Rozumek w 5 rocznicę śmierci

14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin

18.00 – Za śp. Czesławę Kołodziejską w 9 rocznicę śmierci

19.30 – Za śp. Józefa Godalę w 24 rocznicę śmierci