INTENCJE MSZALNE
11.03. – 17.03.2019 r.


PONIEDZIAŁEK –11.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Mirosława Ćwiek w 2 rocznicę śmierci
7.00 – Za śp. Jolantę Wasilewską – od męża i dzieci
7.00 – Za śp. Zofię, Józefa, Bogdana Gruszczyńskich
7.30 – Za śp. Jadwigę Gaborską w 24 rocznicę śmierci oraz Henryka Gaborskiego
i Ewę Gaborską
18.00 – Za śp. Józefa, Łucję, Ryszarda Bujacz oraz Kazimierza i Jadwigę Nejman
18.00 – Za śp. Olgę Włodarczyk
18.00 – Za śp. Stanisława Śmietankę oraz Wiktorię i Feliksa Wilk
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 11)
WTOREK – 12.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Helenę Górską – od pracowników firmy „BEWA”
7.00 – Za śp. Irenę Bielecką – od wnuczki Sylwii z rodziną
7.00 – Za śp. Andrzeja Goździkowskiego – od żony
7.30 – Za śp. Zdzisławę Wojtala – od Eli Wróblewskiej z rodziną
18.00 – Za śp. Mieczysława Mastalerz w 5 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Grzegorza Zbroja
18.00 – Za śp. Sławomira Kajzlera
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 12)
ŚRODA – 13.03.2019 r.
7.00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Maryi dla: Krystyny Staśkiewicz, Krystyny Stępień, Krystyny Buda z okazji imienin oraz Anny Mielczarek
z okazji urodzin – od Porannej Grupy Modlitewnej
7.00 – Za śp. Mateusza Kuśmierek – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Władysława, Mariana, Jana, Stanisława Gołędowskich
7.30 – Za śp. Mariannę i Władysława Filipiaków
18.00 – W intencji Radia Maryja
18.00 – Za śp. Krystynę Malinowską w 1 rocznicę śmierci – od Teresy z dziećmi
i rodzinami
18.00 – Za śp. Stanisławę i Stanisława Pawlik
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 13)
CZWARTEK – 14.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Andrzeja Goździkowskiego – od córki Marty ze Sławkiem
7.00 – Za śp. Leokadię, Leona, Zdzisława Kowalskich, Stanisława Mądrego
7.00 – Za śp. Teresę i Antoniego Wróblewskich
7.30 – Za śp. Annę i Aleksandra Jakubiak oraz Alicję i Janusza
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Bożeny z okazji imienin, z prośbą
o zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata
życia
18.00 – Za śp. Wacława Śliwińskiego w 3 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Barbarę Długoszewską w 12 rocznicę śmierci, Helenę i Franciszka
Długoszewskich oraz Julię, Tomasza, Mieczysława Efenbergów
18.00 – Za śp. Karola Cymara w rocznicę śmierci – od Ewy z Gosią
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 14)

PIĄTEK – 15.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Jerzego Pietraka – od rodziny Pawłowskich
7.00 – Za śp. Piotra Pazera – od szwagierek z rodzinami
7.00 – Za śp. Irenę Bielecką – od Marii i Wiesława Gawrońskich z rodzinami
7.30 – O błogosławieństwo Boże dla Jana, Danuty i Jerzego oraz osoby wspierające
nas modlitwą
18.00 – Msza św. za Ojczyznę
18.00 – Za śp. Zbigniewa Muszalak – od żony Zdzisławy z dziećmi i wnukami
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 15)

SOBOTA – 16.03.2019r.
7.00 – Za śp. Danutę Sójka – od rodziny Magnuckich
7.00 – Za śp. Tadeusza Szczudło – od córki Małgorzaty z rodziną
7.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 16)
7.00 – Za śp. Mariannę i Stanisława Skalskich
7.30 – Za śp. Ryszarda Woźniaka – od chrześnicy Wandy
18.00 – Msza św. o uzdrowienie
18.00 – Za śp. Ryszarda, Antoniego, Stanisława, Halinę Duszyńskich
18.00 – Za śp. Halinę Kowalczyk w 7 rocznicę śmierci oraz Edwarda
Andrzejewskiego w 1 rocznicę śmierci

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Stanisławę Wlazeł
8.30 – Za śp. Zofię, Kazimierza Zachmostów oraz Sabinę Mrozowską
10.00 – W intencji Anieli Burczyńskiej oraz jej rodziców, o błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Bożej
10.00 – Za śp. Barbarę i Józefa Perka
10.00 – Za śp. Antoninę Kapiczyńską w 30 rocznicę śmierci i Stanisława męża
oraz Henryka i Zofię Ociepa
11.30 – Za śp. Genowefę Grabowską – od Grona Pedagogicznego Szkoły
Podstawowej nr 1
13.00 – Za Parafian – chrzty oraz roczki: Aleksander Smyczek, Lena Spalińska
18.00 – Za śp. Zofię Przybył oraz Weronikę i Stanisława Jończyk
19.30 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 17)