INTENCJE MSZALNE
25.03. – 31.03.2019 r.

PONIEDZIAŁEK –25.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Zdzisława Pawlikowskiego – od uczestników pogrzebu
9.00 – O prawną ochronę życia dzieci nienarodzonych i duchową
adopcję – od Rycerstwa Niepokalanej
9.00 – Za śp. Stanisława Plutę, Teodozję i Stanisława Iskrzyńskich, zmarłych
z rodziny Plutów i Iskrzyńskich
9.00 – Za śp. Józefa, Józefę, Anastazję, Mariana Osińskich
18.00 – Za śp. Mariusza Łachman – od Wspólnoty Sychar
18.00 – Za śp. Stanisława Czechowskiego – od wnuków: Alicji, Mateusza i Jakuba
19.30 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 25)
19.30 – Za śp. Jolantę Wasilewską – od sąsiadów z bloku 133
WTOREK – 26.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Zenona, Andrzeja, Feliksę, Alinę Majchrzaków
9.00 – Za śp. Mariannę w 4 rocznicę śmierci i Stanisława Tądel
18.00 – Za śp. Halinę Ścigała w 23 rocznicę śmierci
19.30 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 26)
ŚRODA – 27.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 27)
9.00 – Za śp. Jana Stępień, Annę, Antoniego Stafiniak i za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Za śp. Jana, Władysławę, Kajetana Lewandowskich
19.30 – Dziękczynno-błagalna z okazji nawiedzenia obrazu Pana Jezusa
dla mieszkańców bloku 306

CZWARTEK – 28.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Irenę Bielecką – od Kazimiery Grycko
7.00 – Za śp. Krystynę Malinowską – od szwagra z żoną, Kasi, Basi, Ilony
z rodzinami
7.00 – Za śp. Zdzisława Pawlikowskiego – od sąsiadów z bloku 112, klatka 9
7.30 – O zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy
dla mamy
18.00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha
Świętego dla Eweliny
18.00 – Za śp. Helenę Bajerowską – od mieszkańców bloków 115 i 116
18.00 – Za śp. Julię Sołtys w 3 rocznicę śmierci z prośbą o wieczne zbawienie
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 28)
PIĄTEK – 29.03.2019 r.
7.00 – O zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy
dla mamy
7.00 – Za śp. Florentynę Pawłuś
7.00 – Za śp. Eugeniusza Ratajczyka – od uczestników pogrzebu
7.30 – Za śp. Barbarę Mossur – od uczestników pogrzebu
18.00 – Za śp. Kingę Marszewską – od koleżanek z pracy
18.00 – Za śp. Izydora Poczta – od mieszkańców bloku 132
18.00 – Za śp. Stanisława Kmiecik – od chrześnicy Marii z rodziną
18.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 29)
SOBOTA – 30.03.2019r.
7.00 – Za śp. Roberta Baczmagę (greg. 30)
7.00 – Za śp. Konrada Konefał – od Marty Śpiewak z rodziną
7.00 – Za śp. Genowefę Rogozińską – od wnuczka Mariusza z rodziną
7.30 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej
dla mieszkańców bloku 105
18.00 – Dziękczynno-błagalna w 33 rocznicę sakramentu małżeństwa
Ewy i Krzysztofa, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
18.00 – Za śp. Eugeniusza, Józefa, Jakuba, Szymona, Olgę, Leszka, dusze w czyśćcu
cierpiące o Miłosierdzie Boże
18.00 – Za śp. Anatola, Krystynę, Zofię, Józefa, Leona Kędziak
18.00 – Za śp. Mieczysława i Mariannę Trojanowskich w 7 rocznicę śmierci

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03.2019 r.
7.00 – Za śp. Mieczysława, Zygmunta Michalczyk oraz Zofię i Jana Kowalskich
8.30 – Za śp. Edwarda Najgebauer i Leona Hetmanek
10.00 – Za śp. Mariannę Sikora w 1 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Sikorów,
Świerkowskich i Małofiejów
11.30 – Za śp. Grażynę, Józefa, Mariannę, Stanisławę z rodziny Walaszko, Jadwigę,
Franciszka, Franciszka z rodziny Fijałkowskich
11.30 – Za śp. Apolonię, Władysława Zochniaków, zmarłych z rodziny Bolonków
13.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – Za śp. Jana, Jacka Szmelcuch, Feliksa, Józefę Dworzyńskich
19.30 – Za śp. Karola Wilf – od koleżanek i kolegów żony ze Szkoły Podstawowej
nr 8