Duszpasterze

Ks. Stanisław Jaskuła SCJ

proboszcz

ks. mgr Stanisław Jaskuła SCJ – proboszcz parafii

I profesja 23.09.1979 r., święcenia kapł. 19.06.1986 r., imieniny 08.05, w parafii od VII 2014 r.

Ks. Andrzej Kietla SCJ

przełożony wspólnoty zakonnej

ks. mgr Andrzej Kietla SCJ – przełożonych wspólnoty zakonnej,

I profesja 28.09.1985 r., święcenia kapł. 28.04.1991 r., imieniny 30.11, w parafii od VII 2016 r.

 

 

Ks. Krzysztof Satoła SCJ

wikariusz

 ks. mgr Krzysztof Satoła SCJ – wikariusz

I profesja 26.09.2009 r., święcenia kapł. 12.06.2015 r., imieniny 25.07, w parafii od VII 2015 r.

Ks. Bogusław Pociask SCJ

ks. mgr Bogusław Pociask SCJ

I profesja 23.09.1990 r., święcenia kapł. 11.05.1996 r., imieniny 23.09, w parafii od VII 2017 r.

Ks. Krzysztof Szlachetka SCJ

wikariusz

ks. mgr Krzysztof Szlachetka SCJ – wikariusz

I profesja 25.09.2005 r., święcenia kapł. 22.05.2010 r., imieniny 25.07, w parafii od VII 2018 r.

 

Ks. Zbigniew Bojar SCJ

pomoc duszpasterska

ks. Zbigniew Bojar SCJ

I profesja 29.09.1975 r., święcenia kapł. 23.06.1981 r., imieniny 17.03

Ks. Franciszek Leżański SCJ

pomoc duszpasterska

 ks.  Franciszek Leżański SCJ

I profesja 20.10.1958 r., święcenia kapł. 18.06.1967 r., imieniny 04.10

Ks. Jerzy Choczaj SCJ

pomoc duszpasterska

ks. Jerzy Choczaj SCJ

I profesja 16.09.1970 r., święcenia kapł. 15.06.1974 r., imieniny 23.04,

Ks. Grzegorz Kurzaj SCJ

misjonarz krajowy/pomoc duszpasterska

ks. mgr Grzegorz Kurzaj SCJ – misjonarz krajowy,

I profesja 22.09.1991 r., święcenia kapł. 14.06.1997 r., imieniny 12.03